Презентовано офіційний трейлер анімаційного фільму Манука Депояна «Микита Кожум’яка»

1579385124294

15 червня 2016 року відбулася презентація офіційного трейлеру українського анімаційного фільму Манука Депояна «Микита Кожум’яка», створюваного анімаційною студією «Panama Grand Prix», інформує Держкіно.

Презентація відбулася під час прес-конференції у кінотеатрі «Сінема Сіті».

За словами творців фільму, «Микита Кожум’яка» є першим в Україні повнометражним 3D-анімаційним фільмом, це також перша широка світова прем’єра української анімаційної картини, та ще й перше озвучення героїв голлівудськими акторами.

Фільм створювався за підтримки Держкіно України.

У рамках заходу були представлені результати участі «Микити Кожум’яки» у цьогорічному Каннському кіноринку, де було укладено угоди на показ анімаційного фільму у 15 країнах світу.

Участь у прес-конференції взяли голова Держкіно України Пилип Іллєнко, режисер фільму Манук Депоян, відомі українські актори Віктор Андрієнко і Сергій Сивохо та продюсер картини Дмитро Белінський.

У своєму виступі голова Держкіно Пилип Іллєнко підкреслив особливість і перспективність цієї кінокартини: «Шлях фільму був довгим і непростим, адже контракт з державою було підписано ще у 2011 році. «Микита Кожум’яка» є переможцем першого конкурсного відбору Держкіно, це, так би мовити, перша ластівка. Дуже приємно, що фільм все-таки завершився, і я вважаю, завершився дуже вдало. Можна впевнено чекати прокатного успіху фільму, як в Україні, так і за кордоном!»

В український прокат «Микита Кожум’яка» вийде у грудні 2016 року.

Держкіно, 16 червня 2016 року

Доповнено:
17 червня 2016 року дистриб’ютор UFD, який опікується кінопрокатом фільму, повідомив, що старт українського прокату «Микити Кожум’яки» перенесено на 13 жовтня 2016 року.