Digital Media Day на ОМКФ

OMKF

22 липня 2016 року в рамках 7-го Одеського кінофестивалю відбудеться Digital Media Day.

Захід буде присвячено інноваціям в сфері кіно – новітнім інструментам для просування відео і кіно-контенту, сучасним технологіям, застосовуваним для спрощення та здешевлення процесу створення контенту, новим ефективним каналам для залучення фінансування, платформами для пошуку персоналу тощо.

Цього року Digital Media Day відбудеться вже вдруге. Вперше він був проведений в 2015 році як експериментальна платформа, присвячена впливу сучасних інформаційних технологій на кінематограф.

Секція Digital Media Day пройде за підтримки венчурного фонду TA Ventures.

Гості почують виступи нідерландського продюсера Раймонда Ван Дер Каая, співзасновниці компанії FilmDoo Віради Сучаріткул та інших спікерів.

Еріка Андерсон, співзасновниця платформи Seed&Spark, розкриє таємниці успішного фінансування фільмів за допомогою crowdfunding. На Seed&Spark фінансується на 30% більше фільмів, ніж на Kickstarter. Окрім джерела фінансування, Seed&Spark це величезна спільнота кіновиробників, яка за допомогою цього ресурсу також може просувати свої фільми. З метою розширення свого ком’юніті, Seed&Spark випускає безкоштовне видання для кінематографістів під назвою Bright Ideas.

Ірина Албіта, засновниця платформи Big Couch, розповість про унікальний спосіб знайти потрібних спеціалістів для зйомок фільму. Нововведення Big Couch це crewfunding, засноване на принципі shared economy. Ця технологія дозволяє продюсерам зекономити до 20% бюджету, при цьому знімальній групи заробляти більше. Ірина Албіта також поділиться порадами як правильно змотивувати кращих операторів, сценаристів та інших членів знімальної команди, для того, щоб створювати титуловані фільми.

Евелін Бучацьки, директор акселератора TechStars Boston, розповість про вплив венчурного інвестування на розвиток галузі цифрових медіа. Вона поділиться знаннями про тренди і нові технології, яких варто очікувати в найбліжчі п’ять років. Якщо ви думаєте над тим, яку нішу зайняти в digital media, Евелін Бучацьки підкаже, чого ринок потребує найбільше. Також на вас чекають реальні кейси успішних компаній в сфері цифрових медіа-технологій, які пройшли акселерацію в TechStars.

Раймонд Ван Дер Каай розповість про створення virtual reality кінострічки Amani з оглядом в 360 градусів. Фільм був знятий на надруковану на 3D принтері камерну установку з 14 камер. Картина розповідає про життя кенійської дівчинки, яка кожен день веде боротьбу з фізичним і сексуальним насильством і з експлуатацією дитячої праці.

Вірада Сучаріткул – співзасновниця компанії FilmDoo, міжнародної платформи (125 країн), яка допомагає молодим талановитим продюсерам і режисерам незалежного кіно з усього світу знайти свою аудиторію. FilmDoo працює на ринках Азії і Африки, які часто недооцінюються, і, на відміну від інших платформ, з гравцями кіно-індустрії різного рівня, включаючи дистриб’юторів, агентів і самих творців фільмів.

Дата проведення: 22 липня 2016 року, о 10:30.

Місце проведення: Готель Bristol (м. Одеса, вул. Пушкінська, 15, Windsor Grand Ballroom).

Кількість місць в залі обмежена. Необхідно заздалегідь підтвердити участь, надіславши електронного листа на адресу o.shykhova@taventures.vc, або зареєструватися за посиланням.