Star Media працює над історично-пригодницьким фільмом «Джури козака Швайки»

StarMedia

Українсько-російська група компаній Star Media розпочала роботу над новим повнометражним історико-пригодницьким фільмом «Джури козака Швайки» за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського «Джури», інформує «Детектор медіа».

Права на екранізацію літературного твору було придбано у автора Володимира Рутківського (ТОВ «Видавництво Івана Малковича «Аба-Га-Га-Ла-МА-Га»).

Як повідомляється, фільм буде знято в жанрі історичний екшн із елементами містики й детективу.

Зйомки плануються в містах України, місцевість яких Рутківський описував у «Джурах» – Витачів (Обухівський район Київської області), гранітно-степове Побужжя, національний природний парк «Бузький Гард», Миколаївський природний парк, Карпатський національний природний парк. Основною локацією стане Нижньосульський національний природний парк Полтавської та Черкаської областей.

«”Джури козака Швайки” – це патріотично-виховний художній продукт не тільки для дітей, підлітків, а й для сімейного перегляду. Фільм має за мету в “легкій стилістиці”, зрозуміло й ґрунтовно, розповісти про причини виникнення та становлення козацтва, створення перших загонів, об’єднання під назвою “Січ”. І попри патріотичну, виховну місію, фільм має за мету – просвітницьку. І цю мету, разом з державою, ми прагнемо реалізувати. Адже, недарма в одному з сюжетів старий химерник сказав найголовніше: “Наше майбутнє – це те, що ми робимо сьогодні!”», – розказав генеральний продюсер компанії Star Media Влад Ряшин.

Над фільмом працюють: продюсери Галина Храпко та Влад Ряшин, режисер-постановник Анатолій Григор’єв, оператор-постановник Олександр Кришталович та автор сценарію Ірен Роздобудько за участі автора роману Володимира Рутківського.

Як зазначає Star Media, фільм «Джури козака Швайки» візьме участь у Дев’ятому конкурсному відбірі кінопроектів Держкіно, який розпочався 21 червня 2016 року.

«Детектор медіа», 21 червня 2016 року