«Діор і я» – в українському кінопрокаті з 30 квітня

Dior.I.I

30 квітня 2015 року в український прокат виходить документальний фільм «Діор і я». Стрічка Фредеріка Ченга розповість про створення першої кутюрної колекції Рафа Сімонса для легендарного дому Dior.

Після скандального звільнення Джона Гальяно з посади голови модного дому Dior, його місце займає мінімаліст Раф Сімонс. У бельгійця є всього 8 тижнів на підготовку жіночої колекції – замість належних 6 місяців.

Документальний фільм відкриє перед глядачем двері у «святиню» – ательє Dior. За відгуками преси, це один з найбільш реалістичних фільмів про модну індустрію з часів «Вересневого номера».

Спершу Раф Сімонс – відомий скромністю і ревним ставленням до свого особистого простору – скептично поставився до ідеї зйомок. Він зізнався, що почувався незатишно перед камерою. Але після перегляду завершеного фільму висловив режисерові Фредеріку Ченгу подяку: той абсолютно правильно вловив і передав усі тодішні емоції. Крім Рафа Сімонса, в картині з’являються Маріон Котійяр, Анна Вінтур, Сідні Толедано, Пітер Мальє, Дженніфер Лоуренс і Шерон Стоун.

Попередня режисерська робота Ченга – документальний фільм про редактора Harper’s Bazaar Діану Вріланд. Раніше він працював над стрічкою «Валентино: Останній імператор» про Валентино Гаравані, яка була номінована на премію «Оскар». Окрім повнометражного кіно, Ченг знімає рекламне відео для провідних fashion-брендів.

Фільм «Діор і я» виходить у прокат 30 квітня і буде демонструватися мовою оригіналу (англійська та французька) з українськими субтитрами.

«Артхаус Трафік», 23 квітня 2015 року