До 7 червня триває обговорення кандидатур до складу Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів

Держкіно

Державне агентство України з питань кіно інформує, що громадське обговорення кандидатур, поданих до складу Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, продовжено до 7 червня 2016 року.

Пропозиції та міркування відомство просить надавати за адресою: Державне агентство України з питань кіно, 01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10, т/ф (044) 2802718, е-mail: info@dergkino.gov.ua.

При формуванні нового складу Експертної комісії Держкіно керується Законом України «Про кінематографію», пунктом 9 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. №1315, а також діє в межах повноважень, визначених Положенням про Державне агентство України з питань кіно, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 р. №277.

Державним агентством України з питань кіно за пропозиціями Громадської ради при Держкіно України, Національної Спілки кінематографістів України, інших ініціативних громадських організацій було узагальнено пропозиції щодо формування персонального складу Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України.

Нижче представлено список поданих кандидатур для формування оновленого складу Експертної комісії (із біографічними довідками), підготовлений Держкіно.

П.І.Б.

Суб’єкт подання

1

БУДКОВ Дмитро (не дає згоди на оприлюднення особових даних)

Всеукраїнська благодійна організація «Український Фонд Культури»

2

ВАСИЛЬЄВ Сергій

 

Національна Спілка кінематографістів України, ТОВ «Артхаус трафік», ГО «Детектор Медіа»

3

ВОЛОШЕНЮК Оксана

Національна Спілка кінематографістів України, ТОВ «Артхаус трафік», ГО «Детектор медіа», Академія української преси

4

ГЛУЩЕНКО Олександр

Асоціація правовласників та постачальників контенту

5

ГРАБОВИЧ Ігор

ГО «BABYLON’13»

6

ГУДЗІЙ Владислав

Самовисуванння

7

ГУРСЬКА Марія

ГО «Всеукраїнський демократичний форум»

8

ДЕМИДОВА Ганна

Студія «Квартал 95», Побєдоносцева Ірина – викладач у КНУ театру, кіно і ТБ ім. І.Карпенка-Карого

9

ДЯДЮРА Іванна

Побєдоносцева Ірина – викладач у КНУ театру, кіно і ТБ ім. І.Карпенка-Карого 

10

ЄВТУШКО Ігор

Спілка української молоді в Україні

11

КАПРАНОВ Дмитро

ГО «Центр гармонійного розвитку особистості» «ВЕЛЕТ»

12

КОНЮХ Олексій

Студія «Квартал 95», Побєдоносцева Ірина – викладач у КНУ театру, кіно і ТБ ім. І.Карпенка-Карого

13

КОРНЄЄВ Євгеній

Асоціація «Українська кіно асоціація»

14

КУРІННИЙ Олексій

Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка

15

ЛОМАЧУК Дмитро

Об’єднання кінематографістів «Кіноголос»

16

МАРТИНЮК Ростислав

Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження»

17

МИХАЙЛОВ Микола

Асоціація «Українська кіно асоціація»

18

ОВЧАРЕНКО Леонід

ГО «Вікімедіа Україна»

19

ОСНАЧ Сергій

Громадянський рух «Відсіч»

20

ПЕРШКО Олексій

ТОВ «Артхаус трафік»

21

ПІДГОРА Ярослав

Асоціація «Сприяння розвитку кінематографу»

22

ПІСАРЖЕВСЬКИЙ Тарас (біографічної довідки не надано)

ГО «Чернівецьке громадське ТБ», ГО «Незалежні»

23

ПОБЄДОНОСЦЕВА Ірина

Студія «Квартал 95»

24

ПРИХОДЬКО Оксана

КНУТКІМ ім. Карпенка-Карого

25

РЕПЕТЬКО Євген

ГО «Незалежні»

26

РОЗДОБУДЬКО Ірен

Асоціація «Українська кіно асоціація»

27

РОМАНЧЕНКО Ірина

Благодійний фонд «Майдан закордонних справ»

28

РОСТОЦЬКИЙ Максим

ВГО «Телеглядацька асоціація батьків України»

29

САВЧУК Андрій

ВГО «Молодий Народний Рух»

30

СЕРЕБРЕНІКОВА Людмила

Національна Спілка Кінематографістів України, ГО «Детектор Медіа»

31

СЕІТАБЛАЄВ Ахтем

Всеукраїнська благодійна організація «Український Фонд Культури»

32

СЕМЕРЯКОВА Аліна

Асоціація «Українська кіно-асоціація»

33

СЛАБОСПИЦЬКИЙ Олег

Громадський сектор Євромайдану

34

СТУКАНОВ Сергій

Рух добровольців «Простір свободи»

35

СЬОМКІН Сергій

Асоціація «Індустріальний телевізійний комітет»

36

ТКАЧЕНКО Марина

Всеукраїнська творча спілка «Асоціація українських письменників»

37

ЦИБАНЬОВА Світлана

Студія «Квартал 95», Побєдоносцева Ірина – викладач у КНУ театру, кіно і ТБ ім. І.Карпенка-Карого

38

ЧЕРКОВ Георгій

Національна Спілка Кінематографістів України

39

ШАКАЛА Аеліта

Асоціація «Українська кіно асоціація»

40

ШАЛИГА Валерій

Самовисуванння

41

ШАПОВАЛ Олександра

ГО «Партнери цифрового правозахисту»

42

ШПИЛЮК Олександр

Національна Спілка Кінематографістів України, ТОВ «Артхаус трафік», а також самовисування

Нагадаємо, що на своєму засіданні 25 квітня 2016 року Секретаріат Правління НСКУ висловив підтримку членам НСКУ Оксані Волошенюк, Людмилі Новіковій, Ользі Пашковій, Людмилі Серебреніковій, Сергію Васильєву, Георгію Черкову, Олексію Першку та Аліку Шпилюку, які брали участь у роботі Експертної комісії, розпущеної рішенням голови Держкіно, та рекомендував їх до нового складу Експертної комісії, який нині формує Держкіно.

Після персональних узгоджень із вказаними членами Спілки, до Держкіно було спрямовано документи Оксани Волошенюк, Людмили Серебренікової, Сергія Васильєва, Георгія Черкова та Аліка Шпилюка. Людмила Новікова повідомила, що не буде брати участь у складі роботи нової Експертної комісії. Так само документи не подала Ольга Пашкова. Натомість, Олексія Першка було висунуто дистрибуторською компанією «Артхаус Трафік».

За інформацією Держкіно