Дохід КП «Київкінофільм» за минулий рік зріс на 20%

1467794727

Київська міська влада розпочала системні зміни у розвитку комунальних кінотеатрів, щоб зберегти їх культурну та соціальну складову для міста та киян. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції муніципальних кінотеатрів.

«Минулого року під час відкритого конкурсу було обрано нового керівника комунального підприємства «Київкінофільм» та змінено підхід до ведення господарювання, що вже приносить конкретні результати. Зокрема, лише за минулий рік дохід підприємства збільшився на 20% та склав майже 50 млн. грн.», – пояснила вона.

При цьому, за словами Ганни Старостенко, отримані кошти в першу чергу було спрямовано на технічне переоснащення та здійснення поточних ремонтів кінотеатрів, створення більш привабливого іміджу та поліпшення умов кінопоказу.

«За останній рік на ці потреби було витрачено 6,5 млн. грн., а саме на відкриття 7 сучасних цифрових залів на майже 500 місць в цілому, 2 DVD-залів, 5 нових кінобарів. Також було відновлено роботу кінотеатру «Промінь», а у першому кінотеатрі українського фільму «Ліра» проведено повне технічне переоснащення», – розповіла вона.

«Наша мета – створити такі комунальні кінотеатри, які б створювали гідну конкуренцію приватним та приносили прибуток до міського бюджету. Адже сьогодні квитки до муніципальних закладів дешевші, ніж до приватних. Крім того, у мережі КП «Київкінофільм» діє розгалужена система соціальних знижок та пільг», – додала Ганна Старостенко.

Зокрема, комунальні кінотеатри надають пільги на придбання квитків студентам, учасникам АТО, власникам «Картки киянина», а також загальні знижки на квитки в День глядача. Право безкоштовного перегляду мають діти-сироти, діти-інваліди, власники «єдиного квитка».

Зазначимо, що Комунальне підприємство «Київкінофільм» засноване у 2007 році та підпорядковане Департаменту культури КМДА. До його структури  входять 15 закладів: «Київська Русь», «Лейпциг», «Ім. Шевченка», «Флоренція», «Загреб», «Братислава», «Промінь», «Старт», «Факел», «Ленінград», «Ім. Чапаєва» («Ліра»), «Алмаз», «Пролісок», «Молодіжний» та кінотеатр «Ім. Гагаріна».

КМДА, 9 червня 2016 року