Геннадій Кофман про документальний конкурс ОМКФ

1467800775

В рамках 7-го Одеського МКФ дебютує конкурс європейського документального кіно, одним із членів журі якого буде програмний директор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Геннадій Кофман.

«Імовірно, як програмер фестивалю Docudays UA я мав би мати трохи ревнощів через прем’єру документального конкурсу на ОМКФ – фестивалі, який сьогодні є однією з головних індустріальних подій Східної Європи. Але така здорова конкуренція тільки стимулює не зупинятися, постійно шукати й знаходити оригінальні рішення. Не сумніваюся, що у виграші будуть і кінематографісти, і всі, хто любить хороше кіно», – прокоментував появу документального конкурсу Одеського МКФ Геннадій Кофман.

«І безумовно, не може не радувати, що в різних конкурсних програмах Одеського кінофестивалю є фільми, прем’єра яких відбулася в березні на Docudays UA. І, зокрема, фільми, які вже стали в нас призерами та фаворитами київського глядача. Виходить, Docudays UA тримає планку й, сподіваюся, буде продовжувати формувати ландшафт документального кіно України», – зазначив він.

В рамках повнометражного та короткометражного національних конкурсів Одеського МКФ будуть продемонстровані такі стрічки, що брали участь і були відзначені фестивалем Docudays UA:

  • «Люди, які прийшли до влади» Олексія Радинського та Томаша Рафа,
  • «Reve ta stohne on tour» Надії Парфан,
  • «Панорама» Юрія Шилова,
  • «Varta 1. Львів. Україна» Юрія Грицини.

Окрім цього, у секції «Фестиваль Фестивалів» ОМКФ–2016 покажуть фільм «Українські шерифи» Романа Бондарчука, українська прем’єра якого зібрала аншлаги на Docudays UA у березні.

За інформацією Docudays UA