Програма дитячого кіно на Одеському кінофестивалі–2015

Sovena.Charli

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» представить на 6-му Одеському кінофестивалі спеціальну програму дитячого кіно.

У новій секції ОМКФ–2015 буде показано майбутній фільм-переможець Міжнародної конкурсної програми 2-го «Чілдрен Кінофесту», а також інші фільми фестивалю, включаючи ретроспективу Бастера Кітона. Повна програма стане відомою в червні. Вхід на всі покази ОМКФ у рамках програми дитячого кіно – безкоштовний.

«Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який вдруге пройде у 12 містах України з 29 травня по 7 червня 2015 року. Цього року організатори потішили приємним нововведенням: вхід на фестивальні сеанси буде вільним. До міжнародного конкурсу увійдуть сім фільмів з різних країн, повний список яких буде оголошено 20 травня. Переможця визначать глядачі шляхом прямого голосування. Ретроспектива Бастера Кітона, майстра німої комедії та володаря почесного «Оскара», стане спеціальному подією ЧКФ.

Зараз «Чілдрен Кінофест» проводить конкурс аматорських фільмів «Зніми, як Мельєс!». Усі учасники гарантовано отримають квитки на фестиваль, а автори найкращих робіт – цінні подарунки з рук нащадків Жоржа Мельєса.

«Артхаус Трафік», 14 квітня 2015 року