Оголошено ініціативу European Short Pitch 2017

1467962082

NISI MASA – Асоціація молодих кінематографістів Європи – оголосила ініціативу European Short Pitch, повідомляє Львівська кінокомісія.

European Short Pitch – ініціатива, спрямована на пожвавлення європейського спільного виробництва короткометражних фільмів. Це буде сценарний курс і форум копродукції, який об’єднає сценаристів, режисерів і професіоналів галузі з усієї Європи.

Обрані на основі своїх коротких кінопроектів 16 європейських талантів зберуться разом, щоб обговорити, переписати і навчитися просувати свої історії на європейському рівні за підтримки чотирьох менторів. У кінці усі учасники захистять свої проекти перед командою професіоналів, яка буде складатися з понад 55 продюсерів, фінансистів, компаній-замовників та дистриб’юторів.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 вересня 2016 року.

Учасники будуть проінформовані про результати відбору 23 листопада 2016 року.

European Short Pitch – проект, націлений на об’єднання кінопрофесіоналів з усієї Європи. Він надасть учасникам унікальну можливість промоції власних проектів і розвитку європейської копродукції. Ця ініціатива також спрямована на підвищення економічної життєздатності і впізнаваності європейського короткометражного кіно у світі.

Львівська кінокомісія, 6 липня 2016 року