На Film.ua стартували зйомки драмеді «Папа Ден»

FilmUA

Кінокомпанія Film.ua розпочала зйомки 16-серійної драмеді «Папа Ден», в основі історії якої – взаємини двох героїв Дена і Тіни, коханню яких перешкоджає різниця у віці, інформує «Детектор медіа».

За сюжетом, Ден і Тіна познайомилися в барі за нестандартних обставин, але з цілком стандартним продовженням: побачення, секс на одну ніч, ніяких зобов’язань… І це повністю влаштовує обох. Але в самий розпал романтичного вечора в будинок вривається незвичайна компанія з трьох дітей і суворої жінки у віці. З’ясовується, що це діти і свекруха Тіни, а між Тіною і Деном – різниця в 15 років!

Перша реакція Дена – бігти якнайдалі. Але все не так-то просто. Раніше герой уникав серйозних відносин, але тепер розуміє, що закохався. Чи зможе 24-річний хлопець стати вітчимом для трьох дітей? І як відреагує коло спілкування 39-річної Тіни на настільки очевидний мезальянс? Та й чи витримає сама Тіна відв’язних друзів коханого, не кажучи вже про те, що нова потенційна свекруха – її колишня шкільна подруга?

«Папа Ден» є адаптацією новозеландського серіалу Step Dave – сімейної драми з елементами комедії, яка відображає сучасні реалії.

«Нам здається, що тема вікового мезальянсу у відносинах неймовірно актуальна зараз. Схожі пари зустрічаються часто-густо. Зараз взагалі стерлися вікові рамки. Часто складно визначити, кому скільки років. Хоча пари, де жінка старша за чоловіка, до сих пір викликають якесь бурчання в суспільстві. Вважається, що вони не довговічні. Ця історія якраз не намагається переконати глядача в зворотньому. Швидше, навпаки, герої чудово розуміють складність проблеми – ну, і ще їм постійно на це вказують, але що їм робити… Чорт забирай, їх нестримно тягне один до одного.

Це не класична комедія, тут немає жартів заради жартів. Швидше, те, як герої реагують на ситуацію, що склалася, смішно і драматично одночасно. Тут немає поверхневих героїв. У кожного – детально пророблений, глибокий образ. І оскільки ця історія, в першу чергу, про відносини, її нескладно було адаптувати. Людська драма універсальна і зрозуміла в усьому світі», – розказала креативний продюсер Олеся Лук’яненко.

Зйомки фільму триватимуть в Києві до кінця серпня.

Головні ролі виконають Наталія Ноздріна та Стас Тикунов. Режисери – Христина Сиволап, Ірина Громозда. Оператор – Олексій Назарук, Сергій Крутько. Продюсери – Віктор Мирський, Андрій Ризванюк. Креативні продюсери – Олеся Лук’яненко, Олексій Сахалтуєв.

«Детектор медіа», 13 червня 2016 року