Питання про обмін Олега Сенцова обговорюватиметься у Мінську

1467264491

Питання якнайшвидшого звільнення громадян України Олега Сенцова, Миколи Карпюка та Станіслава Клиха буде як пріоритетне підніматися на переговорах в Мінську, повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко, інформує «Детектор медіа».

«Президент України на всіх рівнях піднімає питання звільнення всіх українських в’язнів, в тому числі – Сенцова, Клиха і Карпюка», – сказав Святослав Цеголко журналістам, відповідаючи на запитання агентства «Інтерфакс-Україна» щодо подальших перспектив звільнення українських в’язнів в РФ.

За його словами, за дорученням Президента України, це питання буде підніматися українськими учасниками переговорів в Мінську.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо методів звільнення, Святослав Цеголко зазначив, що мова навіть йде про подальший міжнародний тиск на РФ з метою звільнення українців.

Водночас прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заяляє, Росія і Україна продовжують переговори щодо обміну різних кандидатур. Він висловив сподівання, що «спільна робота» ведеться також із повернення в Україну засудженого у Росії Олега Сенцова. За його словами, остаточні рішення з російського боку буде приймати Володимир Путін. Дмитро Пєсков також визнав, що контакти із російською стороною підтримує Віктор Медвечук.

Раніше у Росії заявляли, що остаточне рішення щодо долі Олега Сенцова та інших засуджених прийматимуть федеральні суди РФ.

«Детектор медіа», 15 червня 2016 року