Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» в Іран та Болгарію

FilmUA

Кінокомпанія Film.ua Group в рамках кіноринку Marché du Film Міжнародного Канського кінофестивалю уклала угоду про дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) в Болгарії (компанія ProFilms) й Ірані (Cinema 24), повідомляє «Детектор медіа».

Фільм «Руслан і Людмила» знаходиться в стадії виробництва студією «Анімаград», кінотеатральний реліз заплановано на 2017 рік.

«Якість побаченого відеоматеріалу дійсно вражає! Ми дуже раді, що саме ми будемо дистрибутувати The Stolen Princess на території Болгарії», – сказав Еміл Симеонов, CEO ProFilms.

«Ми бачимо великий потенціал для фільму і докладемо максимум зусиль для його просування в Ірані», – цитує кінокомпанія представників Cinema 24.

Компанія Cinema 24 також придбала права на показ повнометражного фентезі «Сторожова застава» (реліз в Україні відбудеться 22 грудня 2016 року) і серіалу Film.ua «Нюхач» на діджитал-платформах.

Нагадаємо, кінокомпанія Film.ua Group на кіноринку Marché du Film, що проходить в рамках 69-го Міжнародного Канського кінофестивалю, уклала угоду щодо продажу прав на дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» у Франції і на франкомовних територіях з компанією KLB.

«Детектор медіа», 13 травня 2016 року