Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» французькому дистрибутору

FilmUA

Кінокомпанія Film.ua Group на кіноринку Marché du Film, що проходить в рамках 69-го Міжнародного Канського кінофестивалю, уклала угоду щодо продажу прав на дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» у Франції і на франкомовних територіях з компанією KLB, повідомляє «Детектор медіа».

За словами менеджера з міжнародних продажів Film.ua Distribution Євгена Драчова, керівництво KLB вразила якість анімації вже в робочих відеоматеріалах нового анімаційного проекту української кінокомпанії. Наразі фільм знаходиться на стадії виробництва студією «Анімаград» – кінотеатральний реліз заплановано на 2017 рік.

Крім того постер проекту «Руслан і Людмила» вийшов на обкладинці першого випуску офіційного новинного щоденника Cannes Market News. The Official Daily.

Film.ua Distribution на кіноринку у Каннах (Франція) запропонує кінотеатральні проекти-хедлайнери, які знаходяться у виробництві, – «Сторожова застава» (The Stronghold) і «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess). Також будуть представлені інші повнометражні фільми з нового каталогу дистрибуції.

«Ми вперше беремо участь на Marché du Film з власним стендом, – розповів директор Film.ua Distribution Ігор Сторчак. – Безумовно, ключові проекти цього року – «Руслан і Людмила» і «Сторожова застава». Про них ми вже заявляли на European Film Market в Берліні і Filmart в Гонконзі, обидва проекти мають величезний попит – ми переконалися, що рухаємося в правильному напрямку. У Каннах ми покажемо більше робочого відеоматеріалу за цими проектами і познайомимо ринок з повнометражним анімаційним фентезі «Мавка. Лісова пісня» – на стенді Film.ua Group вперше буде представлений постер з Мавкою, ключовим персонажем чарівної історії».

Директор з розвитку і копродукції Катерина Вишневська та продюсер Film.ua Group Єгор Олесов проведуть низку зустрічей, спрямованих на пошук партнерів для копродакшну і налагодження нових контактів.

«На Marché du Film ми плануємо не тільки представити свою повнометражну анімацію, а й підшукати анімаційні проекти для дистрибуції всіх прав в Україні. Впевнена, кожен, у кого є дитина, підтвердить, що ринок повнометражної анімації цілком живий, хороших мультфільмів в кіно багато не буває, а ці найкращі мультфільми необов’язково виробляються виключно студіями-мейджорами. Плюс на даний момент продюсерські групи Film.ua Group розробляють близько 20 проектів різних типів і жанрів.

На Marché du Film ми плануємо обговорити можливості співпраці щодо цих проектів з потенційними партнерами. Також, і це вигідно відрізняє нас від інших продакшнів, ми пропонуємо наші сервіси закордонним виробникам. А це – повний цикл постпродакшна, адаптація та локалізація контенту, технічна підтримка мовлення телеканалів. Ми вже співпрацюємо з виробниками в Східній Європі. Впевнена, нам є чим здивувати і Захід», – сказала Катерина Вишневська.

«Детектор медіа», 12 травня 2016 року