На кіноринку 69-го Каннського МКФ почав працювати Український павільйон

Держкіно

11 травня 2016 року Державне агентство України з питань кіно поінформувало про початок роботи Українського павільйону на кіноринку 69-го Каннського МКФ.

Організаторами павільйону є Державне агентство України з питань кіно та Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

Український павільйон на кіноринку Каннського кінофестивалю традиційно стає майданчиком для представлення українського кіно світові. Це своєрідна візитівка українського кінематографа, тож команда організаторів привезла з собою велику кількість промоматеріалів українського кіно. Основним з них є каталог «Українські фільми 2015–2016». Каталог та інші презентаційні матеріали поширюються тут серед кінопрофесіоналів, що сприяє промоції українського кіно і формує позитивний імідж українського кінематографа за кордоном. На плазмовому екрані в Українському павільйоні увесь час демонструються ролики українських фільмів: трейлери готових і тізери тих, що перебувають на стадії виробництва.

У павільйоні відбуватимуться презентації українських фільмів, кінофестивалів та різноманітних проектів, проходитимуть ділові зустрічі.

Держкіно, 11 травня 2016 року