Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» до Польщі

FilmUA

15 травня 2016 року Film.ua Distribution, що входить до кінокомпанії Film.ua Group, підписала угоду з найбільшою польською медіа-групою Polsat про попередній продаж кінотеатральних прав на показ анімаційного повнометражного фільму «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) на території Польщі, повідомляє «Детектор медіа».

«Ми вражені і самою історією «Вкраденої принцеси» і якістю анімації. Фільм буде випущений в широкий кінопрокат в Польщі. Потужності медіагрупи дозволять нам промотувати реліз «Руслана і Людмили» максимально ефективно», – сказала Магдалена Янечек, директор департаменту ліцензування Polsat.

Нагадаємо, Film.ua Group на кіноринку Marché du Film Міжнародного Канського кінофестивалю домовилась про дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) в Болгарії (компанія ProFilms) й Ірані (Cinema 24). В рамках тго ж кіноринку кінокомпанія уклала угоду щодо продажу прав на дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» у Франції і на франкомовних територіях з компанією KLB.

«Руслан і Людмила» – повнометражний анімаційний фільм у виробництві Animagrad (Film.ua Group). Кінотеатральний реліз в Україні заплановано на кінець 2017 року, телевізійні права придбав «Новий канал».

«Детектор медіа», 16 травня 2016 року