Film.ua та «Інтер» знімають 40-серійну мелодраму

1430686304

Кінокомпанія Film.ua повідомляє про початок зйомок у Києві багатосерійної стрічки «Нитки долі», яка є адаптацією корейської мелодрами «Туфелька для Попелюшки», інформує «Детектор медіа».

Прем’єра фільму відбудеться в новому сезоні на телеканалі «Інтер».

«Нам довелося багато чого змінити, наприклад, зменшити яскравий емоційний діапазон героїв, змістити акцент з бойових мистецтв (хоча у фільмі один з центральних персонажів бере участь в боях без правил, тому повністю піти цей жанр не міг), повністю переписати діалоги і багато сцен – адже стиль спілкування чоловіків і жінок, начальників і підлеглих в наших країнах кардинально відрізняється. Але ми зберегли головне – сильну історію і життєвий сюжет, який як вир затягує і розкриває складні характери персонажів, і ту казку, в якій магічний збіг обставин змушує людей йти до кінця і проявляти свою справжню сутність», – зазначила продюсер фільму Катерина Швець.

Стрічка розповідає про двох сестер, які після смерті батьків опинилися в різних сім’ях. Старша сестра Катя виросла в будинку заможного рідного діда, а молодша Ольга виховувалась в бідності. Через багато років вони закохаються в одного і того ж чоловіка та зустрінуться.

«Для мене родзинка серіалу полягає в ідеї, що ми всі між собою якось пов’язані. Життя героїв фільму щільно переплетені, крок будь-кого з нас впливає на наслідки життя іншого, а ми про це навіть не здогадуємося», – зазначає актриса Міла Сивацька, виконавиця ролі Олі.

Зйомки серіалу «Нитки долі» триватимуть в Києві до жовтня.

Над серіалом працюють режисери Олександр Тименко, Марія Ткачова, Єва Стрельнікова, оператори Олексій Калін, Олександр Шилов, Євген Клюшник, продюсери Катерина Швець, Ірина Курчакова, креативний продюсер Володимир Мельниченко.

У ролях: Міла Сивацька, Євгенія Розанова, Денис Васильєв, Олег Гаас, Анна Адамович, Валерій Афанасьєв, Кирило Жандаров, Ольга Сумська, Дмитро Суржиков, Олеся Жураковська, Віктор Сарайкін, Ніна Касторф та інші.

«Детектор медіа», 19 липня 2016 року