«План Меггі» Ребекки Міллер – фільм-закриття ОМКФ

OMKF

23 липня 2016 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться урочиста церемонія закриття ОМКФ-2016. Завершить 9-денний кіномарафон американська картина Ребекки Міллер «План Меггі». 

Прем’єра романтичної комедії «План Меггі» (Maggie’s Plan) відбулася на кінофестивалі в Торонто і була також показана в секції «Панорама» Берлінале-2016.

Картина в дусі нью-йоркських фільмів Вуді Аллена розповідає про класичний любовний трикутник на вулицях «Великого яблука». Головна героїня фільму, Меггі, через роки розуміє, що її чоловік і його колишня дружина, чий шлюб Меггі колись зруйнувала, виявляється, ідеально підходили один одному. І у Меггі назріває план грандіозного возз’єднання…

Грета Гервіг, яка втілила образ Меггі на екрані, вже відома глядачам головною роллю у фільмі «Френсіс Ха» (Frances Ha) Ноа Баумбаха і роботою в «Римських пригодах» (To Rome With Love) Вуді Аллена. А колишню пару, яку Меггі намагається з’єднати, блискуче виконали Джуліанна Мур й Ітан Хоук.

Режисер фільму Ребекка Міллер дебютувала як актриса, але з 1995 року продовжила свою роботу у великому кіно в якості сценариста і режисера (перший фільм «Енджела», Angela). Її стрічка «Персональне прискорення» (Personal Velocity) отримала приз на фестивалі Санденс в 2002 році. У 2009 Міллер нагородили премією Морін О’Хара за заслуги в кінематографі.

За інформацією ОМКФ