Французьку документальну стрічку «Завтра» безкоштовно покажуть у Києві

Zavtra

26 листопада 2016 року у кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться безкоштовний показ документальної стрічки «Завтра», яка цього року отримала найпочеснішу французьку кінопремю «Сезар». Фільм, присвячений зеленому активізму й майбутньому планети Земля, мав великий глядацький успіх у Франції і був показаний у понад 20-ти інших країнах.

Автори картини – режисер Сиріл Діон та французька актриса Мелані Лоран. В основу сюжету лягла подорож знімальної групи до 10 країн світу: Франції, Данії, Фінляндії, Бельгії, Індії, Великобританії, США, Швейцарії, Швеції, Ісландії. У кожній з них група проводила зустрічі з ентузіастами, які хочуть зробити світ чистішим і зеленішим. У Франції за перші два тижні прокату фільм зібрав понад 700 тисяч глядачів.

За словами Мелані Лоран, режисер Сиріл Діон звернувся до неї по допомогу у створенні фільму, коли вона чекала дитину. Тематика картини змусила її серйозно замислитися про майбутнє дітей і про той світ, в якому їм доведеться жити. Зібравши разом різноманітні вже запущені проекти, кінематографісти змоделювали, яким може бути суспільство майбутнього.

Єдиний показ в України відбудеться у суботу 26 листопада у найбільшому кінозалі Києва, кінотеатрі «Київська Русь» в рамках проекту «Тиждень документального кіно», організованого Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом у Києві та за підтримки Фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест». Вхід на показ безкоштовний, за обов’язковою попередньою реєстрацією на сайті www.childrenkinofest.com. Фільм буде цікавий дорослим та дітям від 10 років.

«Артхаус Трафік», 15 листопада 2016 року