У Києві знімають містичний детектив «Контакт»

1430686304

Кінокомпанія Film.ua спільно з Intra Communications Inc. приступили до зйомок 12-ти серійного містичного детективу «Контакт», інформує «Детектор медіа».

Прем’єра стрічки відбудеться у 2017 році.

«Жанр – містичний детектив не дуже поширений, але подобається глядачам. Це досить трудомісткий напрямок, особливо в 21 столітті, коли аудиторія розпещена спецефектами і неймовірними постановочними трюками. Але даний сценарій написаний таким чином, що глядач з першого до останнього кадру буде дивитися з інтересом і напругою», – розповідає режисер фільму Михайло Баркан.

Сама історія, як зазначив режисер, про людей, їх страхи та комплекси.

«Фільм – скоріше модель ситуації, яка могла б статися, якби в руки приниженої, скривдженої, розчавленої з дитинства людини, потрапила суперзброя. Тема, як мені здається, дуже актуальна сьогодні», –  додав пан Баркан.

За інформацією кінокомпанії, 12-серійна стрічка розказує історію трьох чоловіків, які, потрапивши на територію з магнітними аномаліями, виявили у себе надзвичайні можливості.

«Одного з наших головних героїв Олега Малініна ми шукали досить довго, навіть була загроза зриву запуску проекту, але буквально за кілька днів до початку зйомок наші зусилля увінчалися успіхом, ми знайшли прекрасного актора Павла Баршака», – коментує продюсер проекту Марія Алексєєва (Intra Communications Inc.).

Зйомки фільму пройдуть в Києві та області і триватимуть чотири місяці.

«У зйомках використовуємо нову техніку, наприклад, камеру Osmo везуть для нас спеціально, будемо працювати з 3D-графікою. Чекають складні зйомки на кар’єрі, досить масштабний захід, де нас чекає не просто вибух, а містичний вибух», – розказав про технічні деталі проекту виконавчий продюсер Сергій Демидов.

Продюсери фільму: Марія Алексєєва, Сергій Демидов (виконавчий), Сергій Каратаєв, Володимир Іссат, Віктор Мирський, Сергій Морозов (виконавчий), Віктор Умнов, Леонард Яновський.

Режисер-постановник: Михайло Баркан.

Оператор-постановник: Олексій Ламах.

Автор сценарію: Ігор Агєєв.

У ролях: Олександр Сємчєв, Павло Баршак, Катерина Малікова, Матвій Зубалевич, Сергій Колос, Андрій Смирнов, Віктор Сарайкін, Анна Сагайдачна, Володимир Гладкий, Микола Боклан, Віталій Салій, Ольга Вівчарюк, Михайло Жонін, Неоніла Білецька, Галина Корнєєва, Валерія Чайковська.

«Детектор медіа», 20 липня 2016 року