На ICTV стартує новий сезон серіалу «Володимирська, 15»

ICTV

6 червня 2016 року на телеканалі ICTV відбудеться прем’єра другого сезону серіалу «Володимирська, 15» виробництва кінкомпанії Film.ua на замовлення каналу, інформує «Детектор медіа».

Серії нового сезону серіалу «Володимирська, 15» виходитимуть в ефірі з понеділка по четвер о 21.30.

У новому сезоні серіалу про столичних правоохоронців (в серіалі ще йдеться про міліцію, а не про поліцію) глядачі побачать персонажів, знайомих з першого сезону проекту. Групу фахівців очолює сміливий та безапеляційний майор Дикий у виконанні Сергія Стрельникова. Його надійна опора – оперативник із великим досвідом, капітан Петренко, комп’ютерний геній капітан Холодова та розумний практикант, лейтенант Ковалевський.

«У продовженні серіалу вони знову беруться за найзаплутаніші справи і кожним своїм вчинком доводять – серед українських правоохоронців є справжні професіонали, чесні та справедливі люди, віддані своїй справі», – анонсує телеканал.

У другому сезоні канал обіцяє глядачам більше видовищних бійок та перегонів, таємниць та неочікуваних сюжетних ліній.

«Мені насправді дуже імпонує те, що ми працюємо над такою дійсно складною і потрібною темою. Адже зараз в суспільстві відбувається трансформація тих опричників, які були раніше. Тому що в XXI столітті опричнина неможлива. Не можна жити нею у вік інтернету, свободи висловлювання, та й в цілому – у час індивідуальних і людських свобод… Менти повинні перестати бути ментами і стати нарешті офіцерами, справжніми правоохоронцями, по-справжньому піклуватися про спокій людей», – розповідає виконавець головної ролі Сергій Стрельников.

Нагадаємо, влітку минулого року телеканал ICTV і кіностудія Film.ua розпочали зйомки серіалу «Володимирська, 15» про українську міліцію, що складався із 16 серій. Тоді ж стало відомо, що серіал також матиме й другий сезон із 16 серій.

Перший сезон вийшов в ефірі телеканалу у грудні 2015 року.

«Детектор медіа», 1 червня 2016 року