У Києві стартували зйомки третього сезону «На трьох»

ICTV

Команда «DIZEL Studio» приступила до зйомок 32-х нових серій скетч-шоу «На трьох», який виходить на каналі ICTV, інформує «Детектор медіа».

15 липня 2016 року канал ICTV закінчив показ другого сезону «На трьох», а 18 липня стартували зйомки третього.

«Третій сезон буде таким собі симбіозом нових локацій і кращих майданчиків двох перших сезонів. Ми проаналізували, що дивляться глядачі із задоволенням – по телевізору і в інтернеті. Взяли найпопулярніше. І, звичайно, додали кілька сюрпризів. Зараз можу розповісти про один з них: наші актори будуть зніматися на пляжі… Хочемо обіграти хороші жарти, прописані з особливою любов’ю нашими авторами, життєві ситуації, емоції і переживання, зрозумілі і близькі нашим глядачам. У кращих традиціях скетч-шоу», – розповів шеф-редактор «DIZEL Studio» Олексій Бланар.

Нові 32 серії третього сезону скетч-шоу знімають в Києві.

«Глядачі побачать своїх улюблених персонажів в абсолютно незвичній для них обстановці. Звісно ж, на каналі ICTV», – повідомляє прес-служба каналу.

Всі ролі у нових випусках скетч-шоу виконують актори «DIZEL Studio»: Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Олег Іваниця та Вікторія Булітко.

«Детектор медіа», 21 липня 2016 року