Українка Іванна Сахно у голлівудському блокбастері «Тихоокеанський рубіж: Повстання»

Sahno

22 березня 2018 року в український прокат виходить фантастичний екшн «Тихоокеанський рубіж: Повстання», продовження відомої франшизи від продюсера Гільєрмо дель Торо.

Світовий конфлікт між монстрами масового ураження і супермашинами, створеними людьми для їхнього знищення, був лише прелюдією до масової атаки на світ. Людство готується до битви нового покоління і нового масштабу: нові відважні пілоти і нові страхітливі монстри.

У 2035 році, через 10 років після того, як людство начебто отримало перемогу над велетенським чудовиськом Кайдзю, війна закінчилася. Але люди продовжують жити зі страхом, що нестримні звірі з дна Тихого океану повернуться. Генерація молодих пілотів-курсантів, названих кадетами, проходять елітну програму підготовки, щоб протистояти смертоносній загрозі і захистити те, що лишилось від світу, який вони успадкували.

Роль одного із кадетів зіграла молода українська акторка Іванна Сахно. Іванна спеціально завітала до Києва, щоб самостійно озвучити свою героїню в українській версії фільму, поспілкуватись з журналістами та розповісти про зйомки у голлівудському блокбастері.

Офіційна інформація