Українська Кіноасоціація запрошує взяти участь у дискусії «Сучасні українські екранізації»

Sychasni.Ekranizacii

2 червня 2018 року, з 15:00 до 16:15, в рамках VIIІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», у кінозалі «Мистецького Арсеналу» в Києві відбудеться відкрита панельна дискусія на тему: «Сучасні українські екранізації: взаємовигідна співпраця видавничої та кіноіндустрій».

У ході дискусії будемо обговорювати створення українських фільмів, базованих на літературних творах, на прикладі проектів «Захар Беркут», «Серафима», «Мавка. Лісова пісня», «Гарет Джонс». Розглянемо проблематику популяризації української літератури і українського кіно у масового глядача/читача та створення стретегії win-win для авторів, видавців та кіновиробників. А в продовження аналогічної дискусії минулого року, яка відбулася 20 травня 2017 року в рамках VII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», проаналізуємо вже наявні кейси успішної співпраці книжкової та кіноіндустрій.

Цього року до діалогу будуть залучені:

  • Ахтем Сеітаблаєв – режисер фільму «Захар Беркут»,
  • Марися Нікітюк – режисерка та сценаристка фільму «Серафима»,
  • Ірина Костюк – продюсер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»,
  • Вірляна Ткач – американська режисерка, перекладач драми-феєрії «Лісова пісня» на англійську,
  • Максим Нестелєєв – літературознавець, перекладач, кандидат філологічних наук,
  • Вадим Романенко – директор видавництва «Киевский Дом Книги».

Модератор дискусії: Анастасія Рахманіна, головний редактор інтернет-видання «МедіаНяня» та редактор книги «FILM.UA Факультет. Конспект 2014/2015 роки» видавництва «МедіаБук».

Організатор: Українська Кіноасоціація.

Взяти участь у дискусії, а також поставити додаткові питання спікерам зможуть всі відвідувачі «Книжкового Арсеналу». Представникам преси буде надана окрема можливість для інтерв’ю, а також спілкування зі спікерами та гостями заходу.

У рамках дискусії всі присутні зможуть придбати книги видавництва «МедіаБук», у тому числі перше видання Тари Беннет – «Шоуранери: Мистецтво управління телешоу».

Із нетерпінням чекаємо на зустріч.

Офіційна інформація