Олег Кульчицький отримав номінацію на премію «Еммі»

Kulchickiy

Технічний директор студії LeDoyen Олег Кульчицький отримав номінацію на премію «Еммі» за документальні фільми та новинні репортажі (News & Documentary Emmy Awards) у категорії «Найкращий звук» за роботу над фільмом «Плач із Сирії» (Cries from Syria).

Список претендентів на цьогорічну премію оголосила Національна академія телевізійних наук США.

«Плач із Сирії» – документальна стрічка про 5-річний збройний конфлікт на Близькому Сході очима сирійських активістів та мирного населення. Фільм був знятий ізраїльським режисером Євгеном Афінеєвським у 2017 році та випущений каналом HBO.

Окрім нагороди за «Найкращий звук» фільм змагається за Новинну та документальну премію «Еммі» ще в трьох категоріях.

Це не перша престижна номінація Олега Кульчицького. У 2016 році звукорежисер разом з командою стрічки «Зима у вогні» про події Революції Гідності претендував на нагороду Golden Reel Awards за «Найкращий монтаж звуку в документальному фільмі». Пізніше фільм було номіновано на премію «Оскар».

«Еммі» — американська телевізійна премія, що вважається аналогом «Оскару» у сфері телебачення. Нагороди представляють різні сектори індустрії.

Новинна та документальна премія «Еммі»  (News & Documentary Emmy Awards) з 1980 року вручається Американською національною телевізійною академією для відзначення найкращих журналістських матеріалів та документальних фільмів.

Цьогорічна церемонія вручення нагород відбудеться 1 жовтня у Нью-Йорку.

Le Doyen Studio — українська студія пост-продакшену та дубляжу, що розпочала свою діяльність у 2008 році. З 2009 року перша та єдина в Україні студія,  сертифікована компанією Dolby як студія категорії Dolby Premier. Поряд зі зведенням звуку для кінофільмів у форматі Dolby Digital, Le Doyen також виконує інші види звукових робіт: тонування, дубляж, зведення музики, саунд дизайн кіно- і відеофільмів.

Офіційна інформація

У номінації «Найкращий звук» разом із Олегом Кульчицьким за роботу над «Плачем із Сирії» було висунуто таких митців:

  • Sound Designer Maxim Skorupskij
  • Music Editors Vicki Hiatt, Sebastian Zuleta
  • Additional Music Composers Jörg Hüttner, William V. Malpede
  • Composers Martin Tillman, Diane Warren
  • Music Supervisor Kathy Nelson
  • Sound Editor / Dialogue Editor Vadim Stolyar
  • Sound Re-recording Mixer / Sound Editor Oleg Kulchytskyi

БУК