«Київкінофільм» проводить капітальні ремонти кінотеатрів

Kinokiev

Комунальне підприємство «Київкінофільм» проводить капітальний ремонт кінотеатрів «Краків», «Старт» і «Промінь», а у 2019 році розпочне капремонт кінотеатру «Братислава».

Про це повідомили у КП “Київкінофільм” у відповідь на інформаційний запит «Укрінформу».

“На сьогодні підготовлено проект капітального ремонту кінотеатру “Братислава”, який у 2019 році буде розпочато. Наразі триває капітальний ремонт кінотеатрів “Краків”, “Старт” і “Промінь”, – наголосили у підприємстві.

Зазначається, що на праві господарського відання у січні 2016 року закріплено майно (нежиле приміщення) кінотеатру “Ім. Гагаріна”.

“Проведена оцінка технічного стану будівлі і інженерно-геологічні вишукувальні роботи. Наразі УКБ “Житлоінвестбуд” проводить розробку проектно-кошторисної документації для майбутньої реконструкції кінотеатру”, – повідомили у “Київкінофільмі”.

Крім того, у 2016 році були закриті кінотеатри “Братислава” та “Загреб” у звꞌязку з аварійним станом будівель, а “Молодіжний” давно не функціонує через аварійний стан, відновлення функції кінотеатру недоцільне, додали у комунальному підприємстві.

Наразі на балансі КП «Київкінофільм» знаходиться 15 кінотеатрів, а саме: «Київська Русь», «Лейпциг», «Флоренція», «Дніпро» («Ленінград»), «Кіото»(«Росія»), «Загреб», «Братислава», «Ім.Т.Г.Шевченка», «Факел», «Промінь», «Старт», «Ліра» (Ім.Чапаєва), «Молодіжний», «Краків», «Ім. Гагаріна». Кінотеатр «Екран» знаходиться в стадії передачі на баланс КП «Київкінофільм».

Раніше голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко написав у Facebook, що 4 січня 2019 року спливає термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру “Київ” і його подальша робота залишається під питанням.

Проте директор Департаменту культури КМДА Діана Попова запевнила, що кінотеатр “Київ” продовжить свою роботу у нинішньому форматі. Вона також заявила, що постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки для кінотеатру викликають сумніви щодо його платоспроможності, тому «Київ» пропонується включити до мережі «Київкінофільм».

«Укрінформ», 10 січня 2019 року