У Львові для незрячих презентують кінострічку з аудіодискрипцією «Гніздо горлиці»

Gnizdo.Gorlizy

З нагоди Міжнародного дня білої тростини ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» 16 жовтня 2018 року, об 11:00 презентує кінострічку з аудіодискрипцією «Гніздо горлиці», яку зможуть «побачити» особи з повною або майже повною втратою зору.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Кінострічку адаптовано в рамках соціально-культурного проекту «Кіно для незрячих: художній фільм «Червоний» та інші», підтриманого управлінням соціального захисту Львівської міської ради.

В межах цього проекту протягом року команда фахівців, у складі якої – актриса Олександра Бонковська (автор аудіодискрипції, диктор), Володимир Сватенко і Ярослав Босий (звукорежисери), Оксана Потимко (автор проекту, консультант і експерт) – працює над адаптацією для глядачів з важкими вадами зору п’яти кінофільмів.

Угоду про усі п’ять стрічок укладено з ТОВ «ІнсайтМедіа» та «ІнсайтМедіа» Продюсерський центр.

Наразі незрячим і слабозорим львів’янам автори проекту презентували художній фільм «Червоний» (презентація відбулась наприкінці червня з нагоди Дня Конституції України). Спеціальним гостем був Микола Береза – головний герой кінострічки «Червоний».

До кінця цього року планують організувати презентацію решти кінострічок: «Той, хто пройшов крізь вогонь», «Іван Сила» та «Стрімголов».

Сьогодні ж мешканці Львова матимуть нагоду «переглянути» художній фільм «Гніздо горлиці», який вийшов на екрани у 2016 році.

Показ відбудеться у приміщенні ГО «Фонд реабілітації незрячих» (вул. Городоцька, 81) об 11:00 год.

ЗІК, 16 жовтня 2018 року