Фантастична драма «Малюк Джо»: офіційний український трейлер

Little.Joe

Презентовано офіційний український трейлер науково-фантастичної драми «Малюк Джо».

Стрічка режисерки Джессіки Гауснер, знята у найкращих традиціях серіалу «Чорне дзеркало», розповідає про корпорацію, яка займається виведенням нових видів рослин. Головні ролі у стрічці виконали Бен Вішоу та Емілі Бічем, яка була відзначена премією Каннського кінофестивалю за найкращу жіночу роль.

Українська прем’єра фільму відбудеться на щорічному фестивалі «Нове британське кіно», який пройде у Києві з 28 листопада по 5 грудня 2019 року.

Фільм виходить в український прокат 12 грудня 2019 року.

Малюк Джо / Little Joe / Малыш Джо
Фантастична драма
Австрія, Велика Британія, Німеччина, 2019 / 100 хв.

Режисерка: Джессіка Гауснер
У ролях: Емілі Бічем, Бен Вішоу

Мати-одиначка Еліс працює старшим агрономом у корпорації з виведення нових видів. Вона створила незвичайну малинову квітку, визначну не тільки своєю красою, але і цілющими властивостями: якщо її тримати при ідеальній температурі, правильно підживлювати і регулярно розмовляти з нею, ця рослина робить свого власника щасливим. Всупереч політиці компанії, Еліс забирає одну з рослин додому як подарунок для власного сина, підлітка Джо. Вони називають її «малюк Джо», але разом із квіткою починають рости і підозри Еліс: це творіння може бути не такими невинним, як його ім’я.

Офіційна інформація