«Молодість – дітям» та новий конкурс «Shoot&Рlay» об’єднали можливості

1468090440

Представники кінофестивалю «Молодість» відвідали міжнародний дитячий центр «Артек», який відтепер діє у Пущі-Водиці, неподалік від Києва, повідомив офіційний сайт фестивалю. 

Дмитро Абрамов адміністративний директор, Богда Жук координатор програми «Shoot&Рlay» та Олена Завороднюк керівник програми «Молодість – дітям» провели презентацію для учасників першої цьогорічної зміни «Артеку», яка відкрилася 22 червня.

У зустрічі взяли участь 30 дітей з 3-ох співдружностей «Артеку». Це аудиторія з усієї України, віком від 10-ти до 14-ти років.

Під час презентації дітям розповіли про фестиваль «Молодість», програму «Молодість – дітям», і, зокрема, про новий конкурс інстаграм-відеоробіт «Shoot&Рlay», який нещодавно стартував.

Учасників ознайомили з правилами цього проекту і запросили подавати свої роботи та змагатися за приз 1000$ на рівні з дорослими. Для участі у «Shoot&Рlay» артеківці матимуть власний хештег. Окремо буде обраний переможець за найкращу роботу від «Артеку». Також передбачається особливий приз за фільм на екологічну тематику.

Діти виявили неабияке зацікавлення новими можливостями, розповіли про себе, своїх улюблених кіногероїв, акторів і ставили багато запитань нашим колегам. На думку Владислава Лясовського, виконавчого директора КМКФ «Молодість», такий формат співпраці міжнародного дитячого центру «Артек» та кінофестивалю «Молодість» є цікавим та одним з найефективніших для виховання нового покоління.

Таким чином, фестиваль розпочав новий і дієвий напрям діяльності: виїзди до юної кіноаудиторії для знайомства з фестивалем, кінематографом зокрема, та для залучення дітей до творчості й участі у кіноконкурсах. Молодше покоління – це аудиторія програми «Молодість – дітям», а в майбутньому – аудиторія кінофестивалю в цілому.

КМКФ «Молодість» планує зробити такі зустрічі регулярними. Вже зараз планується майстер-клас для учасників другої зміни «Артеку».

За інформацією КМКФ «Молодість»