Оголошено склад журі Львівського фестивалю Wiz-Art

1469434093

Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art, що відбудеться з 4 по 7 серпня 2016 року, оголосив склад Міжнародного журі.

Журі визначатиме переможців у категоріях: найкращий міжнародний фільм (володар Grand Prix), найкраща режисура, найкращий сценарій та операторська робота у міжнародному конкурсі, а також найкращий фільм у національному конкурсі.

До складу Міжнародного журі увійшли Віллі Ганс, Дарія Бадьйор і Ґжеґож Дембовскі.

Віллі Ганс народився 1982 року у Фрайбурзі, Німеччина. Він знімає фільми з 2002 року і навчається кіно та скульптурі в Академії образотворчих мистецтв у Гамбурзі. Його фільми показували на багатьох фестивалях по всьому світу. З 2013 року він працює над епізодом фільму “Хащі сатани”. У 2014 році співзаснував кіноформацію SpengemannEichbergGoldkampHans

Віллі Ганс став володарем минулорічного Grand Prix фестивалю зі своїм фільмом “Хащі сатани 1”. Цього року поза обов’язками у ролі журі, він покаже другу частину своєї таємничної трилогії.

Дарія Бадьйор – кінокритикиня, редакторка відділу “Культура” та “Блоги” онлайн-видання LB.ua. Живе і працює в Києві. Членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) та Українського Оскарівського комітету. Публікувалась у виданнях Vogue Ukraine, Korydor та ін. Авторка статей про українське кіно в книзі “Мистецтво українських шістдесятників” (2015) та каталозі “Тіні забутих предків” (2016).

Ґжеґож Демобовскі закінчив Польську національну кіношколу у Лодзі (відділ режисури). Він зняв свій перший короткий фільм, коли йому було 16. Перший незалежний повнометражний – у віці 18. Автор коротких ігрових, документальних фільмів, відеокліпів і реклам. Любить подорожувати автостопом, садити дерева і шукати сенс життя. Фанат сторітелінґу.

У рамках цьогорічного фестивалю Ґжеґож Демобовскі проведете показ своїх обраних фільмів, а також відповість на всі питання глядачів, поділившись своїм непересічним досвідом.