Янн Артюс-Бертран представить «Людину» на Ланжеронівському узвозі

OMKF

На 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі, в рамках секції “Спеціальні покази” всесвітньо відомий режисер та фотограф Янн Артюс-Бертран представить свій фільм “Людина”.

“Людина” (“Human”) — колекція історій та образів світу, що складають уявлення про те, що означає бути людиною. У своїй новій кінороботі режисер досліджує людство, але використовує для аналізу не статистику, а обличчя, погляди, слова та унікальні історії, що допомагають розкрити глибину душі кожного із багатьох героїв.

До картини “Людина” увійшли зйомки в 60 країнах, інтерв’ю 2020 осіб, що були проведені на 63 мовах світу. Це історії біженців в Кале, працівників у Бангладеші, селян у Малі, американців, які отримали смертний вирок, борців за демократію в Україні та багатьох інших. Незалежно від країни, культури, віку чи релігії, журналісти ставили однакові запитання, щоб дізнатися різні точки зору та зрозуміти спільне та відмінності, які роблять нас людьми — такими однаковими і такими несхожими один на одного.

Прем’єра “Людини” відбулася на генеральній асамблеї ООН, після чого фільм був показаний на кінофестивалях у Венеції, Копенгагені (CPH: DOX), Загребі (Zagreb: Dox) і багатьох інших. На Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі (IDFA) стрічка отримала Другий приз глядацьких симпатій.

Янн Артрюс-Бертран отримав всесвітню популярність завдяки своєму проекту “Земля, побачена з неба”, виставка якого зібрала понад 200 мільйонів глядачів у 100 країнах світу. Він є послом Доброї Волі ООН, кавалером Ордена Почесного Легіону і володарем безлічі інших нагород. Очоливши у 2005 році фонд GoodPlanet, він присвятив себе боротьбі проти зміни клімату і порятунку екології. У 2009 році Янн Артюс-Бертран спільно з Люком Бессоном зняв свій перший документальний фільм «Дім», який став однією з найуспішніших картин, присвячених довкіллю за останні десятиліття.

Показ “Людини” відбудеться 22 липня 2016 року, о 21:30 на Ланжеронівському узвозі.