«Мудаки. Арабески» у Великій Британії

Mydaki.Arabeski

У Кембриджському університеті 6 листопада 2010 року о 19:00 за місцевим часом у лекційній залі що називається Театр Винстенлі, славетного Коледжу Св. Трійці (Winstanley Theatre, Trinity College, University of Cambridge) відбудеться британська прем’єра кіноальманаху «Мудаки. Арабески».

У Кембриджському університеті вже третій рік діє нова програма українських студій. Програму очолює Рорі Финин, американець ірландського походження, аспірант Колумбійського університету і великий ентузіаст україністики. Також третій рік поспіль у рамцях цієї програми проводиться Кембриджський фестиваль українських фільмів.

Юрій Шевчук, фундатор і керівник Українського кіноклубу Колумбійського університету (УККУ), що в Нью-Йорку: «Рорі мій добрий приятель. Це вже другий раз він запрошує УККУ показувати фільми у Кембриджському університеті, який до речі вважають або найкарщим, або другим найкращим університетом світу після Гарварда. Перший український кінофест ми з ним проводили разом: «мої» фільми, його гроші. Зараз частково «його» фільми – ранній Довженко («Ягідка кохання» й «Сумка дипкур’єра»), а «Мудаків…» я йому порадив. Він потрапив на прем’єру в Києві і був у захопленні».

Вхід на покази вільний, але кількість місць обмежена, тож пропонується попередня реєстрація через Інтернет.

«Мудаки. Арабески», 15 жовтня 2010 року