Оголошено учасників Національного конкурсу 9-го Львівського МКФ Wiz-Art

1469434093

9-ий Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art, який відбудеться з 4 по 7 серпня 2016 року, оголосив учасників Національного конкурсу.

Цього року у ньому змагатимуться 8 фільмів українських режисерів та режисерок:

ЗГУЩЬОНКА (7 хв., реж. Катерина Горностай, Україна, 2016)

Вибух згущівки, необачно полишеної на кухонній плиті — здається найстрашніше, що може трапитися. Але до чого призведе цей випадок, не знають навіть ті, хто відповідають за його наслідки. Маленька катастрофа всередині маленької квартири може стати приводом для чогось більшого…

СИН (16 хв., реж. Філіп Сотниченко, Україна, 2015)

Під час політичної кризи молода пара знаходиться у процесі розлучення. Мати хоче виїхати з дитиною за кордон, але батько проти.

ЧАПЛЯ (11 хв., реж. Марія Пономарьова, Україна, 2016)

Двоє біжать парком на самоті. Їхні шляхи перетинаються та синхронний вдих стає більше ніж диханням одного, вдих стає окремим шляхом для двох. Але раптом біг парком перетворюється на перегони. В яких головне – не задихнутися.

ЧОЛОВІЧА РОБОТА (15 хв., реж. Марина Степанська, Україна, Австрія, 2015)

47-річний чоловік працює на Корпорацію, що займається незаконним захопленням земель. Приїхавши перевірити черговий «об’єкт», він натрапляє на недобудований собор без бань, що стоїть, покинутий, посеред поля. Героєві треба розв’язати два питання – що робити з будівлею, з огляду на інтереси Корпорації, та як домовитись з ошуканим фермером, якому насправді належать поля.

БЕЗ ТЕБЕ / SENSIZ (15 хв., реж. Наріман Алієв, Україна, 2015)

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.

ХЛАМ (16 хв., Тетяна Симон, Україна, 2015)

Сестра з братом приїжджають прибрати стару побутівку на залишеній в спадок від батька ділянці. В них суттєва різниця в віці і вони рідко бачаться. Під час прибирання випливають табуйовані теми, які призводять до загострення конфлікту.

КРОВ (13 хв., реж. Валерія Сочивець, Україна, 2016)

Молода віолончелістка Настя закохана в свого друга-підлітка Юру. В якийсь момент життя, між репетиціями та вечірками, вона захотіла щоб він став першим, але не кожен хлопець наважується на це…

ЧОРНОГОРА (18 хв., реж. Тарас Дронь, Україна, 2016)

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.