«Наступного разу я стрілятиму в серце» на екранах з 30 липня

Strilatimy.v.serce

30 липня 2015 року в український прокат виходить психологічний трилер «Наступного разу я стрілятиму в серце» Седріка Анже. Роль серійного вбивці в картині виконав Гійом Кане, який відмовився від звичного для себе романтичного амплуа.

Сюжет картини заснований на реальних подіях – фільм розповідає історію серійного вбивці Алена Ламара, який діяв на півночі Франції з травня 1978 по квітень 1979-го року. Злочинець вбиває обраних навмання дівчат, які голосують на дорозі – немов перебуваючи скрізь і ніде одночасно, він з легкістю вислизає від пасток правосуддя, уникаючи будь-яких можливих перешкод. Що й не дивно, адже вдень він – молодий і боязкий жандарм, що живе нудним та монотонним життям. І як зразковий жандарм, він із задоволенням розслідує свої власні злочини.

Складний образ сором’язливого психопата приніс Гийому Кане номінації на національні премії Франції – «Сезар» і «Люм’єр». Високо оцінили і сценарій картини, що отримав номінацію на «Сезар» за кращу адаптацію. В основу сюжету «Наступного разу я буду стріляти в серці» лягла книга Івана Стефановича, що описує злочини в Уазі.

Поставив трилер французький режисер Седрік Анже, знайомий українським глядачам за кримінальною драмою «Чоловік, якого занадто сильно любили» з Катрін Денев.

«Наступного разу я стрілятиму в серце» виходить на екрани кінотеатрів у четвер, 30 липня.

«Артхаус Трафік», 27 липня 2015 року