НЛО TV проводить конкурс короткометражних фільмів «Оранж»

Orange

Єдина умова подання робіт на конкурс – наявність у стрічці «хеппі енду», повідомляють прес-служба каналу і «Детектор медіа».

У конкурсі короткометражних стрічок «Оранж» може взяти участь кожен охочий.

Роботи оцінюватиме журі на чолі з директором дистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік», ведучим програми«ПроКіноНаНЛО» Денисом Івановим.

«Цей конкурс для тих, хто має амбіції,  не мислить шаблонами, має свій оригінальний погляд на життя. Для тих, хто готовий творити своє майбутнє і розуміє, як зробити його кращим. Тому у нас єдиною обов’язковою умовою конкурсу є happy end. Такій креативній і активній молоді ми готові дати можливість донести свою думку до ровесників і глядачів каналу НЛО TV», – коментує бренд-менеджерка телеканалу НЛО TV Людмила Гмиря.

Конкурсна програма «Оранж» складатиметься з трьох рубрик: ОранжFilm, ОранжVlog і ОранжStory.

ОранжFilm – до участі приймається короткометражний ігровий фільм будь-якого жанру, з будь-якими акторами; він може бути знятий на будь-яку камеру, навіть на мобільний телефон. На конкурс приймаються роботи до 7 хвилин. Головний приз – показ в програмі «ПроКіноНаНЛО».

ОранжVlog – рубрика для тих, хто має оригінальні ідеї для влогів. На конкурс приймаються роботи від 3-х до 5-ти хвилин. Головний приз – розміщення влогу на YouTube-каналі НЛО TV.

ОранжStory – для тих, хто має ідею, але не вміє знімати. На конкурс приймається сценарій або синопсис короткометражного фільму (4-8 сторінок). Головний приз – реалізація проекту за сценарієм.

Детальніше – на сайті каналу.

«Детектор медіа», 10 серпня 2018 року