НСКУ вимагає засудити криваву розправу над учасниками мирного зібрання на підтримку європейської інтеграції України

NSKU

Національна спілка кінематографістів України звернулася із відкритим листом до Президента України Віктора Януковича із вимогою засудити криваву розправу над учасниками мирного зібрання на підтримку європейської інтеграції України.

Відкритий лист
Президентові України
Віктору Януковичу

Пане Президенте!

Національна Спілка кінематографістів України звертається до Вас із вимогою засудити криваву розправу, що сталася вранці 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві над учасниками мирного зібрання на підтримку європейської інтеграції України, а також притягнути до карної відповідальності її ініціаторів, організаторів та виконавців.

В українському суспільстві є разні погляди щодо майбутнього України. Розгін Майдану в Києві створює   прецедент відкидання моральних гальм у дискусії щодо сценарію розвитку нашої країни, це може призвести до вкрай небезпечного загострення ситуації, відкритого і брутального протистояння в українському суспільстві.

Учасники мирної маніфестації, серед яких були переважно молоді люди, студенти, громадянській позиції яких Ви аплодували в ефірі всеукраїнських телеканалів, під національними прапорами та прапорами Євросоюзу виступали за прагнення українського народу стати рівноправним та інституйованим членом європейської сім’ї народів. Ця мета закріплена українським законодавством. Її виконання є Вашим обов’язком як чинного Президента України.

Секретаріат правління Національної спілки кінематографістів України:
Сергій Тримбач – голова НСКУ
Сергій Борденюк
Богдан Вержбицький
Володимир Войтенко
Богдан Жолдак
Ярослав Лупій
Олена Парфенюк,
Володимир Тихий
Тарас Ткаченко
Дмитро Томашпольський
Роман Ширман
Олександр Шпилюк

30 листопада 2013 року