Оголошено Четвертий конкурс кінопроектів

Lviv.Film.Comission

Львівська кінокомісія за підтримки Львівської міської ради запрошує локальні та всеукраїнські знімальні команди до участі у Четвертому конкурсі кінопроектів.

Кінцевий термін подачі заявок – 11 червня 2017 року, 23:59.

До участі в конкурсі приймаються проекти ігрових, документальних, експериментальних та анімаційних робіт хронометражем до 20 хвилин. Обов’язкова умова конкурсу – зйомки повинні відбуватися на території Львова чи прилеглих територій з чітким позиціонуванням географії та із частковим (не менше 50%) або повним залученням місцевих кінопрофесіоналів.

В окремій категорії будуть оцінюватися заявки продакшн-компаній та знімальних команд, які запропонують найцікавіший проект промо-ролика для Львівської кінокомісії. Мета відео – популяризація Львова і регіону як знімальної локації, демонстрація знімальних потуг міста та області через призму діяльності установи. Гасло відео – Feel Lviv, Film Lviv. Тривалість – до 3 хв. Мова ролика – англійська.

Перевага надаватиметься розробленим проектам, що потребують дофінансування і мають сформовану команду. Учасники повинні довести актуальність і доцільність свого проекту, презентувати обґрунтований фінансовий план і приклад відзнятого матеріалу. Мова фільмів та аплікаційних заявок – українська (крім сюжетів, які вимагають інших мов). Будь-які винятки, крім географічного, розглядаються у персональному порядку.

Конкурс відбуватиметься у 3 етапи:

1. Подача документів, синопсисів, сценаріїв та напрацювань по проекту (до 11 червня 2017 року, 23:59).

Пакет необхідних документів:
1. заповнена аплікаційна форма;
Форма для подачі проекту промо-ролика на Четвертий конкурс кінопроектів
Форма для подачі кінопроектів на Четвертий конкурс кінопроектів
2. сценарій фільму (українською мовою) / детальний опис ідеї ролика;
3. інші матеріали, які на вашу думку допоможуть краще зрозуміти ваш проект.

Просимо назвати усі матеріали назвою Вашого проекту – “Пітчинг2017_Назва проекту″.

Усі матеріали необхідно подати до 11 червня 2017 року, 23:59 на пошту commission@film.lviv.ua з поміткою у темі листа “Конкурс кінопроектів 2017″.

2. Публічне представлення проектів та оцінка експертної комісії (16 червня 2017 року).
3. Оголошення переможців та фінансування (до 23 червня 2017 року).
4. Виробництво та представлення фільмів (до 30 грудня 2017 року).

Переможців визначатиме незалежна конкурсна комісія у складі трьох експертів.

Переможці отримають повне чи часткове фінансування, а також консультаційну та промоційну підтримку команди Львівської кінокомісії. Сума фінансування щодо кожного проекту буде визначатись окремо та складатиме не більше 50 тис. грн на один фільм.

Додаткова інформація: commission@film.lviv.ua або за телефоном +380934378642

Традицію фінансування кінопроектів (перший і другий конкурс) на регіональному рівні було започатковано у 2015 році  мистецькою формацією Wiz-Art  з метою пожвавлення розвитку локального кіновиробництва. У 2016 році Третій конкурс кінопроектів було реалізовано Львівською кінокомісією за підтримки Львівської міської ради.

Львівська кінокомісія, 18 травня 2017 року