25 травня «Поцілунок Беатріс» виходить у кінопрокат

Pocilunok.Beatris

25 травня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить мелодрама Мартена Прово «Поцілунок Беатріс». У головних ролях – номінантка на «Оскар» Катрін Деньов і володарка двох премій «Сезар» Катрін Фро.

Акушерка Клер живе у своєму затишному світі, який вона вибудувала сама: охайний садочок під Парижем, улюблена робота у лікарні й розумник-син. Її стабільне життя перевертається з появою Беатріс – мачухи, яка несподівано втекла від Клер та її батька 30 років тому. Беатріс так само любить красиве життя і не любить обіцянок, але вона повернулася, щоб попросити пробачення і допомоги.

Скромну Клер грає володарка двох премій «Сезар» Катрін Фро, в ексцентричну Беатріс перевтілилася легенда французького кіно Катрін Деньов. При створенні їхніх персонажів сценаристи надихалися класичною байкою Жана де Лафонтена «Бабка й мураха». Le Parisien відзначає, що «віртуозний дует Деньов і Фро робить фільм рельєфним і значущим».

За словами Мартена Прово, режисера «Поцілунка Беатріс», фільм присвячено акушерці, яка допомагала його матері під час пологів і врятувала йому життя. Щоб підготуватися до ролі, Катрін Фро пройшла спеціальну підготовку і була присутня при пологах у ролі асистентки.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася у позаконкурсній програмі Берлінського кінофестивалю. Українські глядачі вперше оцінили мелодраму Мартена Прово у рамках допрем’єрних показів Французької весни.

«Поцілунок Беатріс» чекає у кіно з 25 травня. Фільм побачать глядачі у Києві, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Сумах, Тернополі та Харкові. Картина демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 19 травня 2017 року