Показ українських короткометражних фільмів у Берліні

Lviv.Film.Comission

25 травня 2017 року в рамках Українського кіноклубу у Берліні відбудеться показ підбірки українських короткометражних фільмів, створених у 2015–2017 років.

Під час показу буде продемонстровано роботи молодих українських режисерів, у яких автори поєднують реальність з художніми прийомами, працюють з різними жанрами та формами, намагаючись знайти нові моделі вираження кіномови на екрані. Усі фільми будуть демонструватися мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Подія відбувається за підтримки Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів WIZ-ART, Львівської кінокомісії, СУК \ CUC та Державного агенства України з питань кіно.

Інформацію про усі українські короткометражні фільми, створені за останні роки, можна переглянути на спеціалізованому ресурсі Ukranian Short Films.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ:

Давай не сьогодні
(18’, реж. Христина Сиволап, Україна, 2014)

Дідусь Льоша та бабуся Христя вирішили померти в один день. Та в старого постійно знаходяться причини, аби відкласти цю подію. Стає зрозуміло: в голові діда зріє якийсь план. Старому доведеться піти на відчайдушні вчинки, аби втілити задумане в життя та переконати бабцю відкласти день спільної смерті.

Ленінопад
(11’, реж. Світлана Шимко, Україна, 2017)

Іронічний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне загробне життя привидів історії. Стрічка натхненна прийнятими Верховною Радою України в 2015 році законами, що засуджують радянський тоталітарний режим та забороняють використання комуністичної символіки. А також тим, як впроваджуються ці закони.

Кров’янка
(23’, реж. Аркадій Непиталюк, Україна, 2016)

Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву – кров’янку – для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим – стравою зі свинячої крові. Але Маша – єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

Віддалік
(11’, реж. Катерина Горностай, Україна, 2014)

«Ми будемо з тобою разом, допоки смерть не розлучить нас», – це відповідь на питання «доколи?». А як щодо іншого питання – «як ми будемо?». Бо коли закінчиться закоханість, доведеться вирішувати «як». І «як довго» також. Молода пара шукає відповіді на ці питання.

Голден Лав
(12’, реж. Павло Остріков, Україна, 2016)

Через свої комплекси Віктор довго не може наважатись зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, відчуваючи тяготи самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується – кожне побачення неначе випробування для нього. Окрім одного….

70 Вулиць
(7’, реж. Макс Лижов, Україна, 2016)

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць далі носить назви колишньої імперії.

Без тебе / Sensiz
(15’, реж. Наріман Алієв, Україна, 2016)

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.

Де: Brotfabrik Berlin, Caligariplatz 1, 13086 Berlin
Коли: 25 травня 2017, 19.00
Вартість: 5 Euro
Тривалість показу: 98 хв.
Деталі показу на сайті

Львівська кінокомісія, 24 травня 2017 року