ОМКФ відкрив прийом заявок на пітчинг та Work in progress

OMKF

28 квітня 2016 року 7-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив прийом заявок на участь у секціях професійної програми Film Industry OfficeПітчинг проектів та Work In Progress.

7-й Одеський МКФ відбудеться з 15 по 23 липня. В рамках фестивалю з 19 по 22 липня пройде 4-денна професійна програма Film Industry Office, яка є одним із найбільших комунікаційних майданчиків для міжнародних та українських кінопрофесіоналів.

Основний фокус Film Industry Office – розвиток українського кіновиробництво, дистрибуції та сприяння розвитку ко-продукції за участі України. Всі акредитовані учасники програми зможуть відвідати презентації, панельні дискусії, пітчинги та круглі столи. Всі заходи Film Industry Office відбуватимуться на території Одеської кіностудії (арт-центр Віри Холодної).

Для того, аби подати заявку на участь у Пітчингу – конкурсі повнометражних кінопроектів для кінотеатрального прокату, необхідно заповнити форму на офіційному сайті Одеського МКФ.

За результатами Пітчингу найкращий проект отримає грошовий приз у розмірі 50 000 грн. від партнера фестивалю – інвестіційно-девелоперської компанії UDP.

Також в рамках секції Film Industry Office традиційно пройде секція Work In Progress, яка покликана просувати стрічки від України на світовому та локальному ринку, звернути увагу міжнародних дистриб’юторів на них, а також допомогти у пошуку партнерів для майбутніх проектів.

В рамках Work In Progress продюсери та режисери представлять відзнятий матеріал своїх повнометражних фільмів, запланованих для кінотеатрального прокату в 2016 та 2017 роках. Аудиторія Work In Progress – це міжнародні та українські дистриб’ютори, агенти з продажу, фестивальні селектори, а також всі акредитовані учасники секції Film Industry Office та журналісти.

Для того, аби подати заявку на участь необхідно заповнити форму на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Найкраща презентація отримає авіабілети на суму 3000 USD від партнера – авікомпанії МАУ.

Заявки на участь у Пітчингу та Work In Progress приймають до 5 червня 2016 року включно.

Список фіналістів-учасників буде оголошено 24 червня 2016 року.