«Планетаріум» виходить у кінопрокат 1 грудня

Planetarium

У перший день зими на екрани українських кінотеатрів виходить містична мелодрама Ребекки Злотовскі «Планетаріум». Головні ролі у фільмі виконали володарка «Оскара» Наталі Портман та молода зірка Лілі-Роуз Депп.

Париж 30-х років – місто декадансу й розкошу. Сестри Лора і Кеті Барлоу приїжджають з Америки, аби здійснити ряд спіритичних сеансів. Побачивши їх, кінопродюсер Андре Корбен вигадує, як вивести із скрути свій занепалий бізнес: показ «живих» духів на великому екрані має принести йому славу й прибуток. Месьє Корбена зовсім не обходить, чи дійсно сестри вміють спілкуватися із потойбіччям, він зачарований красою Лори та незрозумілими талантами Кеті.

Старшу сестру, Лору, зіграла Наталі Портман, володарка премій «Оскар» і «Золотий Глобус». Портман і Ребекка Злотовскі знайомі вже 10 років – актриса погодилася на зйомки фільму, коли сценарій іще не був закінчений. На роль молодшої сестри Барлоу Наталі Портман сама запропонувала кандидатуру Лілі-Роуз Депп, дочки Джонні Деппа й Ванесси Параді. «Планетаріум» став першим серйозним екранним досвідом для молодої актриси. У фільмі також з’являються французькі зірки Еммануель Салінжер та Луї Гаррель.

Прем’єра «Планетаріума» відбулася у позаконкурсній програмі Венеційського кінофестивалю. При створенні фільму Ребекка Злотовскі надихалася реальною історією сестер-американок – медіумів і винахідниць спіритуалізму. Інша історична алюзія – постать продюсера, візіонера і кіномагната Бернара Натана, власника культової студії Pathé і творця кіномайстерень, які згодом перетворилися на одну з головних кіношкіл Франції та Європи – La Fémis.

Містична мелодрама «Планетаріум» виходить у прокат 1 грудня. Офіційний партнер прокату: Kenzo.

Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Спонсор заходу: Jack Daniel’s. 150 років залишається собою.

Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові та Чернівцях. «Планетаріум» демонструється в українській озвучці.

«Артхаус Трафік», 22 листопада 2016 року