Міжнародна організація з міграції запрошує взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE

1468184457

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+UKRAINE, повідомляє MediaSapiens.

Відеофестиваль ставить за мету зацікавити молодь в Україні питаннями міграції, розмаїття та соціальної інтеграції та дати молоді можливість висловити власні думки й ідеї шляхом створення коротких відео на ці теми.

Представництво МОМ в Україні приєднується до глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН (АЦ) та МОМ «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+», що має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції.

Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

Охочі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у Правилах та вимогах для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE та Заявці на участь.

Як встигнути на конкурс?

Комплекти документів, що містять заповнену та підписану форму заявки та DVD диск з відео, повинні бути надіслані поштою до 18:00 (за київським часом) 31 серпня 2016 року.

Хто може взяти участь?

Громадяни України віком від 16 до 25 років, які проживають в Україні та які тимчасово перебувають за кордоном, а також іноземні громадяни віком від 16 до 25 років, які на законних підставах перебувають в Україні.

Хто вибиратиме переможців?

Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ та партнерських організацій. Кожна робота буде оцінена принаймні двома членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки Відбіркова комісія обере переможців. Рішення Відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду.

Що отримають переможці?

Автори трьох найкращих відео отримають призи від Представництва МОМ в Україні та партнерських організацій та будуть запрошені відвідати концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні.

У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38 (044) 568-50-15 або пишіть на електронну пошту iomkievfestival@iom.int.

Представництво МОМ в Україні заохочує учасників національного відеофестивалю PLURAL+ UKRAINE також надсилати свої відео для участі в глобальному конкурсі PLURAL+. Деталі участі доступні на веб-сайті.

За інформацією MediaSapiens