Пішов із життя Віталій Лінецький

Linezkiy

Помер відомий український актор театру і кіно Віталій Лінецький. Така інформація надійшла «Телекритиці» від прес-служби Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ).

Про раптову смерть актора також повідомив артист Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Віталій Салій, пише «Дзеркало тижня». Сценарист Григорій Руденко у своєму Facebook також підтвердив цю інформацію.

Поки що немає інформації про причини смерті актора.

Віталій Лінецький народився 16 листопада 1971 в Івано-Франківську. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Працював актором в Івано-Франківському українському драматичному театрі і в Київському ТЮЗі. До теперішнього часу був актором Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі.

Двічі лауреат професіональної театральної премії «Київська Пектораль»: у 1998 році – у номінації «Краща чоловіча роль другого плану» за роль Сеньйора Меіса в спектаклі «Трохи вина… або 70 обертів» за новелами Піранделло, в 2007 році – в номінації «Краща чоловіча роль першого плану» за роль Єгора Войницького у виставі «26 кімнат…» за п’єсою Чехова «Лісовик».

Зіграв десятки ролей у кіно, серіалах і мюзіклах, у тому числі – в останньому фільмі Кіри Муратової «Вічне повернення» та в стрічці Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

Останньою його роботою, як повідомляє інтернет-вдання «Кіно-театр»,  стала стрічка «Злочин у фокусі» кінокомпанії Star Media, яка зараз знаходиться у виробництві.

«Телекритика», 18 липня 2014 року