Петро Порошенко назвав сім кращих фільмів, які він бачив у 2018 році

Poroshenko

Президент України Петро Порошенко 4 січня 2019 року у Facebook оприлюднив перелік кращих стрічок, які він подивився у 2018 році, інформує «Прямий».

“Цього року в мене не було багато часу на перегляд кіно, але кілька картин українських та іноземних режисерів все ж вдалося подивитись, і я із задоволенням рекомендую їх вам”, – написав Петро Порошенко.

Зокрема президент відзначив документальний фільм данського режисера “Віддалений гавкіт собак”, який увійшов в shortlist “Оскару”, – картину про наш Донбас, про війну якою вона є.

“Про дитяче життя, на межі між затишком рідного дому та артилерійськими обстрілами. “Віддалений гавкіт собак” – важливе кіно про Україну, яке вразило весь світ. Українські режисери цього року теж можуть похизуватися якісними та патріотичними стрічками. Ми продовжимо відроджувати наше кіно і я впевнений, на український кінематограф чекає яскраве майбутнє!”, – зазначив Петро Порошенко.

Загалом, топ українських стрічок 2018 року за версією Петра Порошенка виглядає так:

1. “Позивний Бандерас”
2. “Віддалений гавкіт собак”
3. “Дике поле”
4. “Черкаси”
5. “Крути 1918”
6. “Донбас”
7. “Пригоди S Миколая”

«Прямий», 4 січня 2019 року

Зазначимо, що фільми «Крути 1918» Олексія Шапарєва і «Черкаси» Тимура Ященка у 2018 році у кінопрокат не вийшли.

І якщо виробництво «Крут 1918» наприкінці 2018 року все ж було завершено і фільм було здано Державному агентству України з питань кіно, то виробництво «Черкас» ще триває.

БУК