Відбулась прес-конференція авторів фільму «Крути 1918»

Kruti.Press

25 січня 2018 року у кінотеатрі «Оскар», ТРЦ GULLIVER відбулася прес-конференція присвячена презентації фільму «Крути 1918».

Перший трейлер, постер та ексклюзивні відеоматеріали нового історичного екшну представила творча група у повному складі.

Прес-захід відбувся за участю віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, міністра культури Євгена Нищука, державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, першого заступника голови Держкіно України Сергій Неретіна.  

Серед спікерів заходу: прес-секретар Нацгвардії Вадим Голуб та виконавиця саундтреку Христина Соловій.

Дата виходу стрічки у прокат – 6 грудня 2018 року.

ПРО ФІЛЬМ

Жанр: історичний екшн

Режисер: Олексій Шапарєв

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський.

Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі  боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Офіційна інформація