Італійська мелодрама «Пристебніть ремені» – у кінопрокаті з 26 травня

Pristebnit.Remini

26 травня 2016 року в український кінопрокат виходить італійська мелодрама про притягування протилежностей – «Пристебніть ремені» Ферзана Озпетека.

Єлена та Антоніо точно не створені одне для одного. Проте відчувають сильне взаємне тяжіння, якого всіляко намагаються уникнути. Не лише тому, що між ними немає нічого спільного, але й з поважніших причин: Єлена заручена із Джорджіо, а Антоніо – з її найкращою подругою, Сільвією. Однак пристрасть сильніша – і молоді люди одружуються. Через кілька років Єлена розуміє, що, можливо, припустилася трагічної помилки…

Головну роль у фільмі виконала актриса польського походження Касія Смутняк, яка за свою роботу була відзначена премією «Срібна стрічка» від Італійської національної асоціації кіножурналістів.

«Пристебніть ремені» – новий фільм італійського режисера турецького походження Ферзана Озпетека. Його картини «Холості постріли», «Вікно навпроти», «Чудова присутність» були представлені у програмах багатьох міжнародних кінофестивалів – Венеційського, Берлінського, Каннського. 2014 року «Пристебніть ремені» здобув вражаючі 11 номінацій на національну премію «Давид ді Донателло», серед яких – за найкращі фільм, режисуру, акторів. Мелодрама про контраст характерів із традиційним італійським напруженням пристрастей стала касовим хітом на батьківщині – за чотири тижні прокату фільм Озпетека зібрав 4,5 млн. євро.

Українські глядачі вперше оцінили картину на допрем’єрному показі, який відбувся у рамках щорічного фестивалю «Тиждень італійського кіно».

Історія кохання, яке заносить на поворотах – «Пристебніть ремені» Ферзана Озпетека виходить на екрани кінотеатрів у четвер, 26 травня. Картину побачать глядачі в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові та Чернігові. «Пристебніть ремені» демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» фільм можна побачити на мові оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 24 травня 2016 року