Програма секції Film Industry Office Одеського МКФ

OMKF

7-ий Одеський МКФ оголосив програму секції Film Industry Office, яка триватиме із 19 по 22 липня 2016 року.

Секцію розроблено, щоб допомогти кінопрофесіоналам максимально ефективно провести час на фестивалі, надати їм можливість ознайомитися з новими фільмами і перспективними режисерами з України, познайомитися з новими колегами та налагодити нові професійні зв’язки.

Акредитовані дистриб’ютори, баєри, фестивальні відбірники, представники кіноустанов, інвестори, кіновиробники, торгові агенти та представники обслуговуючих кінокомпаній можуть також взяти участь у різних галузевих заходах – панельних дискусіях та презентаціях, ознайомитися з проектами, що перебувають у виробництві в Україні або в ко-продукції з Україною на стадії продюсерського пітчинга або Work in Progress.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

19 липня, вівторок

11:00-11:30

Презентація NIPKOW PROGRAMM

NIPKOW PROGRAMM – стипендіальна програма, що покликана розширити знання, досвід та поле контактів професіоналів кіно та телебачення за допомогою надання їм унікальної підтримки.

Доповідач: Петра Вайзенбургер, виконавчий директор NIPKOW PROGRAMM

11:30-12:00

Презентація Як підготувати фільм до прокату: досвід 86PROKAT

Монтаж та кольорокорекція завершені, але на шляху до глядача ще багато роботи: переклад та субтитрування, постер та титри, прес-кіт та DCP-копія. Як уникнути типових помилок при оформленні фільму, на якому етапі виробництва варто задуматися про дистрибуцію – все це обговоримо на прикладах релізів 86PROKAT.

Доповідач: Ілля Гладштейн, директор 86PROKAT

12:00-12:30

Презентація Українські анімаційні фільми 

ВІКТОР-РОБОТ
Режисер: Анатолій Лавренішин 
Продюсер: Олена Голубєва

МИКИТА КОЖУМ’ЯКА 
Режисер: Манук Депоян
Продюсери: Дмитро Белінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова

ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА 
Режисер: Олег Маламуж
Продюсер: Єгор Олесов

12:30-13:30

Презентація Vision House

20 липня, середа

11:00-12:00

Панельна дискусія Об’єднання #КіноКраїна: законодавчі та практичні ініціативи підтримки кіноіндустрії. Презентація ресурсу location4film.com.ua

 Учасники: 

  • Вікторія Ярмощук, директор Media Resources Management РМ, 
  • Олексій Терентьєв, продюсер кінокомпанії Star Media, 
  • Ольга Ваганова, голова комунікацій телегрупи StarLightMedia, 
  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно
  • Євгенія Дербал, юридичний радник FILM.UA Group

12:00-13:00

Презентація Україна – Ізраїль: можливості та перспективи копродукцій

 Учасники: 

  • Катріель Шорі, виконавчий директор Ізраїльського кінофонду
  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно

14:00-15:30

Панельна дискусія Виробництво серіалів в Україні – серіалам бути?

 Учасники: 

  • Лоранс Герцберг, Series mania, асоційований продюсер
  • Даріуш Яблонський, продюсер Apple film PL
  • Брігітта Мантей, радник з кінофінансування фонду Medienboard Berlin-Brandenburg
  • Телеканал “Україна”
  • Кіностудія FILM.UA

15:30-17:00

Презентація Турецька кіноіндустрія: секрети комерційного та труднощі авторського кіно – тенденції, досягнення, дистрибуція

Модератор: Алін Тащян, кінокритик, Президент FIPRESCI (Туреччина)

Учасники: 

  • Діляра Омур, сценарний та фестивальний консультант, виробничий директор компанії BKM (Туреччина)
  • Олена Єршова, продюсер, компанія “ТатоФільм” (Україна – Туреччина)

Конкурс комедійних сценаріїв спільно із телеканалом “Сонце”

Новий проект Одеського міжнародного кінофестивалю спільно із телеканалом “Сонце” має на меті дати кожному письменникові, професійному чи лише початківцю, можливість продемонструвати свій талант професійному журі, що складатиметься із продюсерів та режисерів.

Журі:

  • Сергій Лавренюк, співвласник телеканалу “Сонце”, продюсер 
  • Дмитро Богомазов, режисер
  • Алік Шпилюк, програмний консультант ОМКФ 
  • Максим Данкевич, сценарист, продюсер 
  • Андрій Дьяченко, директор дистриб’юторської компанії UFD 

Майстер-клас зі сценарної майстерності для фіналістів конкурсу

Тьютор: Брігітта Мантей, радник з кінофінансування фонду Medienboard Berlin-Brandenburg

21 липня, четвер

10:00-12:30

Дискусія Аудіовізуальні індустрії країн Східного партнерства: можливості розвитку

Модератор: Террі Санделл

Тема: Дослідження аудіовізуальних індустрій країн Східного Партнерства: основні здобутки

Даґ Асбйорнсен, Європейська Комісія

Тема: Нові розробки: коментарі зсередини сектору

  • Сусанна Арутюнян, кінокритик, кінофестиваль “Золотий Абрикос”, Вірменія
  • Пилип Іллєнко, Державне агентство України з питань кіно
  • Тамара Тіташвілі, Національний кіноцентр Грузії, Грузія
  • Думітру Мар’ян, продюсер, Молдова
  • Джахандір Селімханов, кінокритик, Азербайджан
  • Ігор Сукманов, фестивальний програмний директор, Білорусь

Тема: Коментарі від представників країн 

  • Вікторія Ратобильська, Голова відділу міжнародних відносин, Міністерство культури, Білорусь 
  • Зура Магалашвілі, Голова Кіноцентру Грузії, Грузія (tbc)
  • Світлана Фоменко, перший заступник міністра культури, Україна

14:00-18:00

Пітчинг. Конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або у копродукції з Україною у підготовчому періоді, призначених для кінотеатрального прокату.

Модератор: Сімоне Бауманн, продюсер, представник German Films у Східній Європі

Журі: 
  • Доктор Томас Веймар, виконавчий директор, Telepool Gmbh / Cinepool – підрозділу Telepool, Німеччина 
  • Лоранс Герцберг, генеральний директор, Forum Des Images, Франція
  • Даріуш Яблонський, продюсер, ScriptEast, Польща
  • Гійом де Сей, продюсер, Arizona Productions, Франція
  • Тііна Локк, фестивальний директор, кінофестиваль “Темні Ночі”, Естонія 
  • Тамара Татішвілі, режисер, Національний кіноцентр Грузії, Грузія 

22 липня, п’ятниця

10:00-12:30

Дискусія Програма МЕДІА Креативної Європи – можливості для аудіовізуальних індустрій

Модератор: Юлія Сінькевич, Одеський МКФ

Тема: Програма МЕДІА Креативної Європи – сучасний стан та майбутнє поле гри для країн Східного Партнерства

Спікер: Даґ Асбйорнсен, Єврокомісія

Тема: Успішні історії: проекти, підтримані за доступними схемами

Спікери: 
  • Арчіл Хетаґурі, менеджер Тбіліського міжнародного документального фестивалю Tbilisi Int Doc, Грузія
  • Теа Ґабідзашвілі, Film Club Pilots, Національний кіноцентр Грузії, Грузія 
  • Денис Іванов, “Артхаус-Трафік”, Україна

Тема: Можливості доступних схем: навчання та ринок 

Спікери: 
  • Даріуш Яблонський, ScriptEast, Польща
  • Тамара Татішвілі, European Film Promotion, Грузія
  • Едіт Сепп, Film New Europe, Естонія

Тема: Питання та коментарі від слухачів

Спікери: 

  • Орест Дабія, голова Креативної Європи, Молдова 
  • Ірина Вікирчак, голова Креативної Європи, Україна

14:00-16:00

Work in Progress. Презентація фільмів українського виробництва або копродукції з Україною на фінальній стадії виробництва

Модератор: Мартін Блейні, лектор Школи Кінокритиків, Німеччина

Журі:

  • Ґабор Ґрейнер, менеджер із закупівель, Films Boutique, Німеччина 
  • Вірджині Девеса, голова Alpha Violet, Франція 
  • Лоран Даніелу, менеджер із закупівель, Loco Films, Франція 
  • Борис Шульман, менеджер із закупівель, Maywin Films AB, Швеція 
  • Євгеній Гінділіс, генеральний директор, Tvindie Film Production, Росія 

16:00

Work in Progress. Спеціальний показ

  • Інтонації великої Одеси
  • Сутінки Богів. Остання роль Віри Холодної

23 липня, субота

20:00

Церемонія нагородження найкращих проектів Work in Progress та Пітчинг