Docudays UA покаже фільм про Ґрінпіс на еко-таборі

1467806028

9 липня 2016 року Docudays UA повезе на «Енерджайзер Кемп» потужну історію про найбільший екологічний рух світу. Фільм «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла покажуть під час наметового еко-табору, який уже третій рік поспіль проходить на берегах Південного Бугу.

Показ та обговорення фільму під час Кемпу модеруватиме Надія Чушак – координаторка правозахисних програм Docudays UA.

Мета «Енерджайзер Кемпу» – згуртувати спільноту й надихнути на нові ідеї та дії. Тут, випивши кави, звареної завдяки сонячній енергії, можна потрапити на презентацію нових екологічних ініціатив, тренінг про енергозбереження, розповідь про активістське вигорання та боротьбу з ним, дослідити дику природу навколо табору чи сплавитися на байдарках по річці.

Бузький Гард – унікальний історичний ландшафт, що охоплює береги, острови та пороги ріки Південний Буг – опинився перед загрозою затоплення через плани підняти рівень води у водосховищі Олександрівської ГЕС. Тому активісти Екоцентру, Екоклубу, УМКА та інші учасниці та учасники Кемпу улаштують під час таборування акцію в рамках компанії «Захистимо Бузький Гард разом!»

У межах цієї акції й відбудеться показ «Як змінити світ». Під час березневого Docudays UA у Києві документальний фільм про Ґрінпіс уже став одним з глядацьких хітів. І нині під час проекту DOCU/ХІТ його можна було побачити в прокаті в кінотеатрах семи українських міст.

У фільмі британський режисер Джеррі Ротвелл зображує становлення найвідомішого сьогодні природоохоронного руху Ґрінпіс: від ініціативи декількох ентузіастів до масштабної та впливової організації. Показує, з якими труднощами доводиться мати справу активістським ініціативам. Як перетворити творчі ідеї в справді дієві акції. Як подолати внутрішні суперечності. І як, зрештою, не зрадити своїм ідеалам.

На фото – кадр із фільму Джеррі Ротвелла «Як змінити світ»

Dоcudays UА, 6 липня 2016 року