Оголошено програму Літньої кіношколи Одеського МКФ

OMKF

7-ий Одеський кінофестиваль назвав лекторів власної Літньої кіношколи, яка триватиме із 17 по 22 липня 2016 року. Ними стануть британський режисер і продюсер Пітер Веббер, документаліст Марина Разбежкіна, глава журі Міжнародної програми, кінорежисер, сценарист і письменник Крістофер Гемптон та інші знані кінематографісти.

Продюсер, режисер і сценарист Пітер Веббер, популярність якому принесли його фільми «Дівчина з перловою сережкою» (номінація на «Оскар» і «Золотий глобус») і «Ганнібал: Сходження», проведе для слухачів Літньої кіношколи майстер-клас «Як стати продюсером фільму» і поділиться своїм досвідом у просуванні картин.

Також слухачі кіношколи зможуть задати питання щодо особливостей роботи продюсера в сучасному кінематографі члену Європейської кіноакадемії та Альянсу продюсерів кіно і телебачення Ребецці О’Браєн, яка працювала над чотирма фільмами-переможцями Каннського кінофестивалю.

Керівник школи документального кіно і театру Марина Pазбежкіна, яка буде оцінювати програму європейських документальних фільмів ОМКФ, проведе лекцію «Полювання на реальність» про тонкощі роботи в документалістиці.

Майстер-клас, присвячений документальному кіно, проведе і Віталій Манський. Це буде вже третій виступ призера фестивалів у Карлових Варах, Талліні, Жилаві та Трієсті в рамках Літньої кіношколи ОМКФ, цього разу з темою «Документальне кіно як спосіб зрозуміти своє місце в реальності».

Лекцію «Від Девіда Лінча до Девіда Кроненберга: уроки в написанні сценарію» проведе володар премій «Оскар» і BAFTA, сценарист і режисер Крістофер Гемптон.

В форматі творчих зустрічей студенти познайомляться з американським режисером, лауреатом фестивалю в Локарно 2014 року Алексом Россом Перрі, який представить свою картину «Королева землі» в секції «Спеціальні покази», італійським продюсером і режисером Уберто Пазоліні та призером минулорічного ОМКФ Євою Нейман.

Крім того студенти Літньої кіношколи зустрінуться й з іншими гостями фестивалю: яскравим представником нового німецького кіно Крістіаном Петцольдом, який покаже свою ретроспективу в рамках ОМКФ, і Сассоном Габаі, володарем премії «Офір» за кращу чоловічу роль другого плану, який представить картину «Гет, суд Вівіан Амсалем» в секції «Спеціальні покази».