В рамках ОМКФ поза конкурсом будуть представлені телевізійні серіали

OMKF

7-ий Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив позаконкурсну секцію «Серіали», повідомляє офіційний сайт фестивалю.

Нова програма організована в рамках проекту «TVій серіал» телеканалом «Україна» і медіаконсалтінговою компанією Media Resources Management у партнерстві з FILM.UA Group.

«У світовому кінематографі серіали – це вже щось більше, ніж звична телепередача. Сьогодні це вже повноцінні художні фільми, зі складною драматургією і величезною виконаною роботою. Ми приділяємо особливу увагу розвитку власного виробництва на телеканалі «Україна». Тому ми раді, що на такій важливій для українського кінематографа події як Одеський міжнародний кінофестиваль з’явилася можливість презентувати і серіали вітчизняних продакшенів», – коментує головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» Наталія Стрибук.

На великому екрані Одеського міжнародного кінофестивалю з 16 по 21 липня 2016 року будуть показані по два перших епізоди шести серіалів, які мають високий художній рівень, відображають передові тенденції в сторітеллінзі європейської high-end драми, а також були вироблені у Західній та Східній Європі.

Відкриває лінійку показів складна, але інтригуюча міжнародна кримінальна драма з неймовірно сильним сценарієм, видатним акторським складом та виключною режисурою, номінант на премію BAFTA – «Останні пантери» (The Last Panthers).

Кримінальна група «Рожеві пантери» здійснює зухвале викрадення діаманта з метою проникнення в європейську мережу наркоторговців, гангстерів і банкстерів. Історія розвивається у Франції, Угорщині, Сербії та Лондоні і знята на декількох мовах.

У головних ролях – номінант на премію «Оскар» Саманта Мортон («Нью-Йорк, Нью-Йорк», «Джон Картер», «Розпусник», «Контроль»), Тахар Рахім («Пророк»), актор-легенда Джон Хьорт («Шпигун, вийди геть», «V означає Вендетта», «Гаррі Поттер і Дари Смерті») і хорватська зірка Горан Богдан («Номер 55»).

Сценарій – Джек Торн, режисер – Йохан Ренк («Ходячі Мерці», «David Bowie: Lazarus», «Пуститися берега»).

Бельгійський трилер «Готель “Beau Séjour”» (Beau Séjour) режисерів Наталі Бастейнс і Кат Білс вже відзначений призом глядацьких симпатій в рамках фестивалю Series Mania 2016. Сценарій серіалу отримав позитивні відгуки міжнародної критики.

Історія розповідає про 19-річну Като, яка прокидається в готельному номері вся в крові. Вона бачить своє мертве тіло у ванній. Тікаючи з готелю, вона намагається покликати на допомогу, але, здається, її ніхто не помічає. Чи дійсно вона померла? І якщо так, чи може вона все ще бродити серед живих? Вона повинна знайти відповіді – живою чи мертвою.

Роль головної героїні виконала Лінн Ван Ройєн. Сценарій до серіалу написали Берт Ван Дел, Санні Наенс і Бенджамін Спренгерс, який по праву вважається автором нових підходів до написання скандинавських нуарів.

Драма з Бельгії «Ворог народу» (Public Enemy) режисерів Метью Франсеса і Гарі Сегерса отримала нагороду MipDrama Screenings Coup de Coeur Award в рамках провідного телевізійного ринку MIPTV 2016.

Особливо небезпечний злочинець, вбивця дитини Ґі Беранже звільняється з в’язниці і знаходить притулок в монастирі абатства В’єльсара. Жителі містечка і практично всі монахи абатства з настороженістю зустрічають «монстра» в стінах свого мирного анклаву. І тільки молодий чернець Лукас вірить в каяття Беранже, але віру його чекає серйозне випробування в той момент, коли на околиці абатства зникне меленька дівчинка. Молодому інспектор Хлое Мюллер доведеться протистояти гніву народних мас і відновити справедливість.

Сценарій до серіалу написали Антуан Бур, Жіль де Вогель, Метью Франсес, Крістофер Яті. Головні ролі виконують Стефані Бланшу, Анжело Бізон, Клемент Мануель, Жан-Жак Росен.

Польська політична драма «Пакт» (Paсt) від режисера Марека Лечкі розповідає про життя журналіста, який розслідує велику фінансову махінацію, в якій підозрюють його брата. Однак, після успішного розкриття справи, він отримує загадкове повідомлення.

Серіал є рімейком норвезького трилера «Маммон», який також був інтерпретований в Чехії. Автори сценарію – Анжей Голда, Пшемислав Новаковські, Йоанна Павлушкевіч. У головних ролях – Марчін Дорочінскі, Марта Нєрадкєвіч, Магдалена Челецка.

Український серіальний контент в програмі буде представлений телеканалом Україна і FILM.UA.

Телевізійна прем’єра детективної драми «Потрійний Захист» режисерів Анатолія Матешка та Антона Азарова відбудеться у новому сезоні телеканалу «Україна».

У центрі сюжету – історія трьох кращих друзів і однієї дівчини. Їй починає виявляти увагу той, кого друзі вважають своїм ворогом. Володимир, Борис і Тамара знайомі з самого дитинства. Вони пов’язані спільними інтересами, роботою та дружбою. А ще пам’яттю про Максима (Макса) Раєвського, їх загиблого друга. Макс був чоловіком Тамари, і загинув під час операції із затримання злочинного угруповання. Через півтора року після його смерті загроза нависла над Тамарою. Про це здогадується найкращий друг Борис і починає діяти – їм рухає бажання розкрити таємницю смерті товариша і почуття любові до головної героїні.

Автори сценарію – Андрій Кокотюха та Анастасія Матешко. У головних ролях – Євгеній Воловенко, Андрій Самінін, Артемій Єгоров, В’ячеслав Довженко.

Компанія FILM.UA представить драму «Червоні браслети», зняту режисером Наталією Мещаніновою.

Дитячий корпус багатопрофільної лікарні є абсолютно повноцінною моделлю великого світу, де діти товаришують і закохуються, відповідають на виклики долі і приймають складні рішення. Історія хворих підлітків розказана без жалісливого пафосу, навпаки – легко, весело, зворушливо і, що особливо важливо, життєствердно.

«Червоні браслети» – це адаптація каталонського телесеріалу Polseres vermelles, який вийшов на екрани в 2011 році і блискавично завоював популярність спочатку в Іспанії, а потім і в усьому світі. Локальні адаптації формату вже вийшли в Італії (Rai1), Перу (America TV), Чилі (TVN), США (FOX) і Німеччині (VOX).

У головних ролях – Філіп Єршов, Гліб Калюжний, Денис Парамонов, Азамат Алієв, Кузьма Котрельов та інші.

«Пильну увагу до серіалів стали приділяти багато кінофестивалів. Скринінги, дискусії та розбір кейсів серіалів на кінофестивалях цікаві європейським кінематографістам. В Україні серіальна лінійка, підготовлена за участю наших партнерів телеканалу «Україна» і FILM.UA Group для показу на Одеському кінофестивалі, – це свого роду експериментальний дебют. Думаю, публіка оцінить нашу ініціативу, обрані драми дійсно гідні великого екрану і вашої уваги, багато хто з них вже отримав високі оцінки міжнародної преси і кінокритиків. Один із представлених серіалів ми обов’язково розглянемо на KIEV CoProduction Meetings у вересні в рамках KMW», – резюмує Алла Преловська, менеджер міжнародних проектів компанії Media Resources Management (організатора KIEV MEDIA WEEK).

За інформацією ОМКФ