Фільм «Провини нашi» з Майклом Фассбендером виходить в український прокат навесні

Provini.Nashi.1

У квітні 2017 року в український прокат виходить кримінальна драма Адама Сміта «Провини нашi». Головні ролі у фільмі виконали Майкл Фассбендер та Брендан Глісон.

Чед – чудовий гонщик. Він працює на свого батька, кримінального авторитета, і віртуозно тікає від будь-якої погоні. Одного разу Чед вирішує зав’язати, та батько змушує його піти на останню справу. Розкішний маєток, до якого увірвалися грабіжники, виявляється власністю наймогутнішої людини в Англії, а та не пробачає помилок. Теглайн фільму – «Узи крові безжальні».

У головній ролі знявся голлівудський секс-символ Майкл Фассбендер – дворазовий номінант на премію «Оскар», зірка таких фільмів, як «Люди Ікс», «Макбет», «12 років рабства» і «Сором». За свою кар’єру Фассбендер вже став триразовим номінантом на премію «Золотий глобус» і чотири рази номінувався на премію BAFTA.

Роль антагоніста дісталася одному з головних акторів сучасної Ірландії, номінанту на премію «Золотий Глобус» Бренданові Глісону, якого українські глядачі знають за чорними комедіями Джона Майкла МакДони «Голгофа» та «Ірландець».

Фільм отримав локалізовану назву «Провини нашi». Оригінальна назва, «Trespass Against Us», посилається на рядок молитви «Отче наш»: «and forgive us our trespasses, as we forgive them that trespass against us» – «і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Світова прем’єра стрічки відбулася на міжнародному кінофестивалі у Торонто. Саундтрек до фільму написав британський електронний гурт The Chemical Brothers.

«Провини нашi» вийдуть в український кінопрокат 27 квітня 2017 року.

«Артхаус Трафік», 15 грудня 2016 року